UNIQA
Data aktualizacji: 2024-03-27
Kraków, małopolskie
Ubezpieczenia, Sprzedaż
angielski
Praca hybrydowa

Podobne oferty pracy

Specjalista / Specjalistka ds. ubezpieczeń OC

Lokalizacja: Kraków

Forma zatrudnienia: umowa o pracę

Tryb pracy: hybrydowa

Czas pracy: pełny etat

Opis stanowiska:

  • przygotowywanie ofert ubezpieczenia, prowadzenie negocjacji z Klientami/Pośrednikami oraz zawieranie umów ubezpieczenia;
  • obsługa sprzedażowa i posprzedażowa ubezpieczeń korporacyjnych;
  • tworzenie raportów i statystyk sprzedażowych;
  • prowadzenie aktywnej współpracy z brokerami, Klientami;
  • prowadzenie oceny ryzyka w powierzonych kompetencjach merytorycznych;
  • organizacja pracy biura.

Wymagania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku lub w obszarze analizy finansowej klienta;
  • wykształcenie wyższe (preferowane wykształcenie prawnicze);
  • analiza zapytań ofertowych, umów, dokumentów;
  • analiza i ocena ryzyka (underwriting);
  • znajomość rynku ubezpieczeniowego;
  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B1;
  • umiejętność analitycznego i krytycznego myślenia.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • pracę pełną wyzwań w dynamicznym Departamencie Rozwoju Biznesu Korporacyjnego;
  • brak nudy ;)
  • możliwości rozwoju zawodowego;
  • szkolenia zawodowe;
  • przyjazną atmosferę pracy w stabilnej firmie;
  • kafeteryjny system benefitów - sam decydujesz z czego korzystasz (dofinansowanie zajęć sportowych, prywatna opieka medyczna, karty przedpłacone, rabaty i vouchery zakupowe);
  • pracowniczy Program Inwestycyjny;
  • program poleceń pracowniczych;
  • możliwość udziału w Wolontariacie oraz wielu akcjach CSR;
  • możliwość realizacji pasji w ramach istniejących 10 UNIQA Klubów (m.in. bieganie/ gry planszowe/ narty/ turystyka wysokogórska/ podróże/strzelectwo);
  • elastyczny czas pracy oraz możliwość pracy częściowo zdalnej.

Benefity

Opieka medyczna, karta sportowa i vouchery zakupowe
Ubezpieczenie dla dzieci
Unikalne warunki grupowego ubezpieczenia na życie
Wysokie zniżki ubezpieczeń dla Ciebie i znajomych
Dofinansowanie szkoleń i kursów
Fundusz oszczędnościowo-inwestycyjny
Dostęp do platformy języków obcych eTutor
Członkostwo w prywatnych klubach
Dofinansowanie biletów do kina, teatru
Program rekomendacji pracowników
Paczki świąteczne
Inicjatywy dobroczynne

Benefity

  • Opieka medyczna, karta sportowa i vouchery zakupowe
  • Ubezpieczenie dla dzieci
  • Unikalne warunki grupowego ubezpieczenia na życie
  • Wysokie zniżki ubezpieczeń dla Ciebie i znajomych
  • Dofinansowanie szkoleń i kursów
  • Fundusz oszczędnościowo-inwestycyjny
  • Dostęp do platformy języków obcych eTutor
  • Członkostwo w prywatnych klubach
  • Dofinansowanie biletów do kina, teatru
  • Program rekomendacji pracowników
  • Paczki świąteczne
  • Inicjatywy dobroczynne
  • Poznaj nas

    Od 30 lat w Polsce tworzymy wyjątkowe miejsce pracy UNIQA. Jesteśmy 6. co do wielkości grupą ubezpieczeniową w Polsce. Chcemy, aby klienci wybierając UNIQA, wybierali lepsze życie.
    Zapewniamy im to, ubezpieczając i otaczając opieką ich zdrowie, życie i majątek. Co więcej chcemy inspirować klientów do lepszego życia - dłuższego, zdrowszego i bezpieczniejszego. Z tą samą troską myślimy o naszych pracownikach.

    Naszą odpowiedzialność, stabliność i wiarygodność potwierdzają nagrody:

    Najlepsi Pracodawcy w Polsce 2023
    Etyczna Firma 2023
    Marka Godna Zaufania 2022
    Zaufanie i Satysfakcja Klientów 2022
    Rodzinna Marka Roku 2021
    Zaufana i Renomowana Marka 2021
  • Najlepsi Pracodawcy w Polsce 2023
  • Etyczna Firma 2023
  • Marka Godna Zaufania 2022
  • Zaufanie i Satysfakcja Klientów 2022
  • Rodzinna Marka Roku 2021
  • Zaufana i Renomowana Marka 2021
  • Więcej informacji o firmie, procesach rekrutacyjnych znajdziesz na stronie https://www.uniqa.pl/kariera

    Forma zatrudnienia
    Umowa o pracę
    Wymiar godzin
    Pełny etat
    Poziom stanowiska
    Kierownik
    Języki
    angielski
    Pełny etat
    Kierownik
    Języki
    angielski