Bank Millennium S.A.
Data aktualizacji: 2024-04-02
Warszawa, mazowieckie
Bankowość, IT, Project Management
angielski
Praca hybrydowa

Podobne oferty pracy

Capgemini Polska
Poznań, Gdańsk, Katowice, Wrocław, Lublin, Warszawa, Kraków, Opole
Ekspert ds. Projektów Strategicznych

Miejsce pracy: Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Kompleksowe (od fazy koncepcji do wdrożenia) zarządzanie projektami strategicznymi, transformacyjnymi i optymalizacyjnymi, które z reguły trwają od kilku do kilkunastu miesięcy i angażują wiele obszarów biznesowych banku poprzez: określanie zakresu prac, planowanie i monitorowanie wykonania w czasie (harmonogram), zarządzanie zespołem projektowym i odpowiedzialnościami, zarządzanie dokumentacją, zależnościami i ryzykami, organizowanie efektywnie prac projektowych / spotkań
  • Prowadzenie wybranych analiz biznesowych oraz aktywny udział w procesie decyzyjnym
  • Wsparcie właścicieli biznesowych (w tym przedstawicieli top managementu) i innych interesariuszy projektów / strumieni / inicjatyw w prowadzeniu prac projektowych, jak również przygotowaniu rozwiązań biznesowych
  • Przeprowadzanie ad-hocowych analiz procesowo-biznesowych, benchmarków rynkowych czy pomiarów wewnętrznych procesów, a na ich podstawie opracowanie rekomendacji zmian biznesowych, w tym wymagań biznesowych dla IT
  • Tworzenie i promowanie standardów z zakresu zarządzania projektami w całej organizacji

Nasze wymagania

  • Masz min. pięć lat doświadczenia zawodowego, w tym co najmniej dwa w samodzielnym zarządzaniu projektami biznesowymi
  • Posiadasz dyplom wiodącej uczelni biznesowej
  • Komunikujesz się w języku angielskim na poziomie zaawansowanym
  • Posługujesz się PowerPointem i Excelem na poziomie co najmniej średnio-zaawansowanym i znasz inne narzędzia wpierające zarządzanie projektami
  • Cechuje Cię wysoka ambicja, proaktywna postawa, pozytywne myślenie („can do”)
  • Szybko się uczysz i zdobywasz wiedzę z nowych obszarów
  • Masz wysoko rozwinięte umiejętności analitycznego myślenia oraz potrafisz wizualizować dane
  • Potrafisz strukturyzować i wyjaśniać skomplikowane problemy / rozwiązania biznesowe
  • Umiesz efektywnie zarządzać czasem i organizować pracę własną oraz zespołu
  • Potrafisz zarządzać wieloma wątkami na raz i wyznaczać priorytety
  • Potrafisz myśleć na poziomie strategicznym, ale także operacyjnym (zarówno na poziomie ogółu jak i szczegółu)
  • Identyfikujesz ryzyka i eskalujesz je w odpowiednim momencie
  • Potrafisz prowadzić warsztaty i/lub kreatywne sesje brain-stormingowe

Mile widziane

  • Posiadasz doświadczenie w sektorze finansowym
  • Masz doświadczenie we współpracy z wyższą kadrą zarządzającą (w tym z Członkami Zarządu)
  • Posiadasz certyfikaty w zakresie zarządzania projektami

To oferujemy

  • Realny wpływ na kierunki działania banku i możliwość bezpośredniej współpracy z kadrą zarządzającą
  • Realną możliwość rozwoju w zakresie zarządzania projektami strategicznymi, dotyczącymi różnych obszarów biznesowych w Banku
  • Pracę w dynamicznym zespole, na którego wsparcie zawsze możesz liczyć
  • Stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Dostęp do platformy MyBenefit z tysiącem zniżek i benefitów, w tym możliwość skorzystania z Karty Sportowej, biletów do kina, bonów zakupowych i voucherów
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Pracę w podejściu hybrydowym z biurem w Warszawie oraz kawiarnię Green Cafe Nero ze zniżkami dla pracowników

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • inicjatywy dobroczynne
  • oferta grupowego ubezpieczenia na życie
  • dostęp do platformy MyBenefit
  • parking rowerowy

W Banku Millennium patrzyMy w przyszłość, nieustannie poszukując nowych rozwiązań. Jakość jest obok innowacyjności podstawową wartością naszej kultury organizacyjnej i przejawia się w działaniach każdego pracownika. Zapewniamy Klientom dostęp do produktów i usług na wysokim poziomie, jednocześnie wychodząc naprzeciw ich zmieniającym się potrzebom.

Stale doskonalimy swoje kompetencje i stawiamy na współpracę. Tworzymy idealne warunki dla profesjonalnego rozwoju. Sprawdź nasze aktualne oferty pracy i wybierz najlepszą dla siebie. Z nami kariera zawodowa w bankowości jest na wyciągnięcie ręki!

W centralach Banku Millenium tworzymy i rozwijamy każdy z obszarów naszej działalności – od marketingu, przez ocenę ryzyka i decyzje kredytowe, zarządzanie procesami i projektami, po administrację i HR. To tu opracowujemy i doskonalimy innowacyjne, zdigitalizowane rozwiązania dla wszystkich linii biznesowych i produktowych. Zostań naszym pracownikiem i zacznij razem z nami kreować nowoczesną przyszłość!
W centralach Banku Millenium
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Wymiar godzin
Pełny etat
Poziom stanowiska
Specjalista
Języki
angielski
Umiejętności
MS Excel MS PowerPoint