Bank Millennium S.A.
Data aktualizacji: 2024-04-16
Warszawa, mazowieckie
Bankowość, Analiza, Project Management
angielski
Praca hybrydowa
Analityk Biznesowy

Miejsce pracy: Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Identyfikacja potencjału na automatyzację/robotyzację/optymalizację

  • Definiowanie wymagań biznesowych pod wdrożenie

  • Zapewnienie jakości wymagań biznesowych oraz przygotowanie wymagań dotyczących funkcjonalności systemu wspierającego korporacyjny proces kredytowy

  • Zarządzanie projektami wdrożeń rozwiązań digitalizacyjnych w korporacyjnych procesach kredytowych

  • Prowadzenie analiz procesowych w celu digitalizacji procesów

  • Identyfikacja technologii wspierających digitalizację procesów

  • Współpraca z biznesem, deweloperami oraz IT na wszystkich etapach projektu

  • Przewidywanie potrzeb interesariuszy oraz jednostek uczestniczących w procesie kredytowym

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w prowadzeniu projektów transformacyjnych dla korporacyjnych procesów kredytowych

  • Praktyczna znajomość zagadnień dotyczących zarządzania projektami, szczególnie w obszarze robotyzacji, automatyzacji, digitalizacji i transformacji

  • Doświadczenie w mapowaniu procesów w notacji BPMN i przygotowaniu wymagań pod wdrożenia/zmianę

  • Umiejętność przygotowywania Business Case

  • Umiejętność analitycznego myślenia

  • Zrozumienie architektury systemów i infrastruktury implementacyjnej

  • Znajomość zasad zarządzania procesem i jego usprawniania

  • Bardzo dobra znajomość aplikacji: MS Excel/MS PowerPoint

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

  • Kreatywność w wypracowywaniu rozwiązań

  • Umiejętność rozwiązywania problemów

  • Samodzielność w prowadzeniu projektów i inicjatyw

  • Praktyczna znajomość metodyk PRINCE2, PMI, LEAN, SIX SIGMA

  • Doświadczenie w pracy w zwinnym środowisku (AGILE/SCRUM/DEVOPS)

Mile widziane

  • Doświadczenie w zakresie prowadzenia projektów i analiz rozwiązań klasy RPA i AI

  • Praktyczna znajomość baz danych – zapytań SQL

To oferujemy

  • Niepowtarzalne doświadczenie w kreacji workflow kredytowego

  • Pracę w dynamicznym, kreatywnym i przyjaznym zespole

  • Możliwość dalszego rozwoju zawodowego, zdobycia wyjątkowego doświadczenia i poszerzania wiedzy w obszarze bankowości korporacyjnej

  • Bieżący feedback przy wykonywaniu zadań

  • Wsparcie przełożonego oraz kolegów i koleżanek z zespołu w trakcie wdrażania

  • Pracę pełną wyzwań o dużym zakresie samodzielności i odpowiedzialności

  • Umowę o pracę

  • Pracę w modelu hybrydowym

  • Pakiet prywatnej opieki medycznej

  • Program kafeteryjny, w którym dostępne są setki atrakcji, pracownicy sami decydują na co wykorzystają kwartalną pulę punktów, np. kartę sportową, bilety do kina

  • Możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • spotkania integracyjne

W Banku Millennium patrzyMy w przyszłość, nieustannie poszukując nowych rozwiązań. Jakość jest obok innowacyjności podstawową wartością naszej kultury organizacyjnej i przejawia się w działaniach każdego pracownika. Zapewniamy Klientom dostęp do produktów i usług na wysokim poziomie, jednocześnie wychodząc naprzeciw ich zmieniającym się potrzebom.

Stale doskonalimy swoje kompetencje i stawiamy na współpracę. Tworzymy idealne warunki dla profesjonalnego rozwoju. Sprawdź nasze aktualne oferty pracy i wybierz najlepszą dla siebie. Z nami kariera zawodowa w bankowości jest na wyciągnięcie ręki!

W centralach Banku Millenium tworzymy i rozwijamy każdy z obszarów naszej działalności – od marketingu, przez ocenę ryzyka i decyzje kredytowe, zarządzanie procesami i projektami, po administrację i HR. To tu opracowujemy i doskonalimy innowacyjne, zdigitalizowane rozwiązania dla wszystkich linii biznesowych i produktowych. Zostań naszym pracownikiem i zacznij razem z nami kreować nowoczesną przyszłość!
W centralach Banku Millenium