Stryker
Data aktualizacji: 2024-04-03
Poznań, wielkopolskie
BPO/SSC, Analiza, Obsługa klienta, Sprzedaż, Marketing
angielski
Praca zdalna

Podobne oferty pracy

Capgemini Polska
Poznań, Gdańsk, Katowice, Wrocław, Lublin, Warszawa, Kraków, Opole
Przedstawiciel handlowy (woj. wielkopolskie i lubuskie)

Poznań

Why join Stryker?

We are proud to be named one the World’s Best Workplaces and a Best Workplace for Diversity by Fortune Magazine! Learn more about our award-winning organization by visiting stryker.com

Our total rewards package offering includes bonuses, healthcare, insurance benefits, retirement programs, wellness programs, as well as service and performance awards – not to mention various social and recreational activities, all of which are location specific.

Know someone at Stryker?

Be sure to have them submit you as a referrral prior to applying for this position. Learn more about our employee referral program

Zakres obowiązków:

  • Promocja i sprzedaż produktów działu Joint Replacement (rozwiązania zabiegowe dla stawu biodrowego i kolanowego) na powierzonym terenie (woj. wielkopolskie i lubuskie)
  • Realizacja założonych celów i zadań
  • Udział w przetargach publicznych
  • Organizowanie i przeprowadzanie profesjonalnych prezentacji produktowych w środowisku lekarskim i pielęgniarskim
  • Reprezentowanie firmy na konferencjach, sympozjach, zjazdach medycznych oraz ich organizacja
  • Nawiązywanie nowych kontaktów oraz utrzymywanie długotrwałych i pozytywnych relacji z pozyskanymi już klientami
  • Doprowadzanie do zawarcia umów oraz nadzór nad realizacją procesu sprzedażowego

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku - minimum 3 letnie (preferowane w branży medycznej) poparte sukcesami sprzedażowymi
  • Minimum komunikatywna znajomość języka angielskiego (m.in. ze względu na zagraniczne szkolenia)
  • Miejsce zamieszkania: województwo wielkopolskie
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej, samodzielność i wysoki poziom zaangażowania
  • Umiejętność analitycznego i strategicznego myślenia
  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacji, prezentacji i pracy w zespole
  • Brak przeciwwskazań do przebywania na sali operacyjnej
  • Prawo jazdy kat. B oraz gotowość do pracy w terenie

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Atrakcyjny system wynagrodzeń
  • Możliwość rozwoju zawodowego i liczne szkolenia także na poziomie międzynarodowym
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Bogaty pakiet benefitów (m.in. opieka medyczna, plan emerytalny, dofinansowanie nauki)
  • Interesującą i pełną wyzwań pracę, w renomowanej międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Wysoką kulturę pracy w zespole profesjonalistów oraz przyjazną atmosferę

About Stryker

Stryker is a global leader in medical technologies and, together with its customers, is driven to make healthcare better. The company offers innovative products and services in MedSurg, Neurotechnology, Orthopaedics and Spine that help improve patient and healthcare outcomes. Alongside its customers around the world, Stryker impacts more than 130 million patients annually. More information is available at stryker.com.

Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Wymiar godzin
Pełny etat
Poziom stanowiska
Specjalista
Języki
angielski