Stryker
Data aktualizacji: 2024-03-27
Warszawa, mazowieckie
BPO/SSC, Administracja
angielski
Praca hybrydowa

Podobne oferty pracy

Capgemini Polska
Poznań, Gdańsk, Katowice, Wrocław, Lublin, Warszawa, Kraków, Opole
Katowice, Lublin, Warszawa, Kraków
Specjalista/ka ds. przetargów

Warszawa

Zakres obowiązków:

  • Codzienne monitorowanie ogłoszeń o przetargach w branży medycznej poprzez sprawdzanie dedykowanych portali i proaktywne identyfikowanie nowych możliwości przetargowych
  • Gromadzenie i utrzymywanie aktualnej biblioteki działań przetargowych oraz bazy danych do śledzenia wszystkich procesów przetargowych
  • Współpraca z działami sprzedaży, prawnym, finansowym i ekspertami technicznymi, w celu zebrania niezbędnych informacji do przetargu
  • Zbieranie niezbędnych zgód, przygotowywanie i kompletowanie dokumentacji ofertowej i przetargowej dla zidentyfikowanych postępowań przetargowych
  • Przeglądanie i edytowanie treści pod kątem dokładności, spójności i jasności
  • Przygotowywanie raportów podsumowujących kwestie administracyjne, prawne i techniczne związane z przetargami
  • Przekazywanie umów do archiwizacji do działu obsługi klienta
  • Utrzymywanie bliskich kontaktów z organami zlecającymi w celu zrozumienia wymagań przetargowych i zidentyfikowania nowych możliwości

Nasze wymagania:

  • Min. 2 lata doświadczenia w przetargach
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Wykształcenie wyższe
  • Znajomość prawa zamówień publicznych i procedur przetargowych
  • Doświadczenie w pracy z klientami wewnętrznymi (przedstawiciele handlowi) i oraz zewnętrznymi (szpitale)
  • Doświadczenie w branży urządzeń medycznych lub farmaceutycznej preferowane
  • Dobra znajomość programu Excel, doskonałe umiejętności wprowadzania danych z dużą dokładnością
  • Doskonałe umiejętności organizacyjne, umiejętność radzenia sobie w sytuacjach stresowych i pracy pod presją czasu