Goldman Recruitment
Data aktualizacji: 2024-04-17
Senior Legal Counsel
Nr ref. 34/3/2024/AZ/47
Warszawa, mazowieckie
Analiza, Administracja
angielski

www.goldmanrecruitment.pl

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z sektora finansowego, poszukujemy kandydata na stanowisko Senior Legal Counsel.

Miejsce pracy: Warszawa

Wymagania:
  • wykształcenie wyższe, prawnicze,
  • min. 5 lat doświadczenia w roli prawnika wewnętrznego lub w pracy w kancelarii prawnej,
  • dobra organizacja pracy własnej, samodzielność, wysoki stopień etyki zawodowej i uczciwości,
  • znajomość prawa, w szczególności prawa gospodarczego, kodeksu pracy, spółek handlowych i prawa cywilnego,
  • zdolność analitycznego myślenia, sprawna interpretacja przepisów,
  • biegła znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie,
  • doświadczenie w prowadzeniu spraw w zakresie windykacji należności – warunek konieczny
  • prawo jazdy kat. B.
Obowiązki:
  • kompleksowe doradztwo i obsługa prawna firmy we wszystkich aspektach działalności,
  • opracowywanie dokumentów, umów, pism oraz opinii prawnych,
  • prowadzenie spraw windykacyjnych na drodze polubownej i sądowej,
  • bieżące doradztwo dla kadry kierowniczej i Zarządu,
  • wsparcie poszczególnych działów firmy w zakresie umów i analiz prawnych,
  • reprezentacja Spółki – przed podmiotami trzecimi – sądy, kancelarie notarialne, organy administracji,
  • współpraca z kancelariami oraz podmiotami doradczymi,
  • analiza dokumentów i działań biznesowych pod kątem ryzyka prawnego,
  • monitorowanie i analiza zmian w legislacji krajowej/europejskiej.
Oferujemy:
  • zatrudnienie na podstawie: umowy o pracę/B2B,
  • pakiet medyczny,
  • karta sportowa,
  • dofinansowanie zajęć sportowych,
  • pracę w międzynarodowej organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku.