Polski Instytut Księgowości - PIK Sp.z o.o.
Data aktualizacji: 2024-04-19
Łódź, łódzkie
Audyt, Podatki, Księgowość
Data aktualizacji: 2024-04-19 Aplikuj
Kierownik Działu Księgowości

Polski Instytut Księgowości ogólnopolskie biuro rachunkowe, zatrudniające blisko 100 pracowników poszukuje osoby na stanowisko Kierownik Działu Księgowości  - Łódź

Szukamy osoby, ambitnej, zdeterminowanej, lubiącej wyzwania i w pełni zaangażowanej.

Zakres Obowiązków:

  • Zarządzanie oraz wsparcie zespołu księgowego w codziennych obowiązkach.
  • Stałe podnoszenie kwalifikacji zawodowych swoich i podległego zespołu.
  • Wdrażanie procedur usprawniających pracę działu księgowości.
  • Współpraca z Zarządem firmy w zakresie wdrażania procesów optymalizacji pracy.
  • Monitorowanie zmian w  prawie podatkowym oraz informowanie i koordynowanie zmian w organizacji.

Nasze Wymagania

  • Min. 5 lat doświadczenia w pracy w dziale księgowości, w tym min. 2 lata doświadczenia na stanowisku kierowniczym.
  • Znajomość programu Symfonia.
  • Ugruntowana wiedza z zakresu rachunkowości i finansów oraz rozliczeń podatkowych.
  • Umiejętności przywódcze i motywacyjne.
  • Przedsiębiorczość, inicjatywa w działaniu, ukierunkowanie na cel.

Oferujemy

  • Długofalową współprace (umowa UoP lub B2B)
  • Codzienne wyzwania w dynamicznym środowisku i szybki rozwój zawodowy.
  • Ciekawe zadania i projekty, w których możesz się realizować.
Forma zatrudnienia
Dowolny
Wymiar godzin
Pełny etat
Poziom stanowiska
Kierownik
Dowolny
Pełny etat
Kierownik
Dowolny
Pełny etat
Kierownik