Goldman Recruitment
Data aktualizacji: 2024-06-07
Starszy specjalista ds. Personalnych
Nr ref. 25/5/2024/AK/2756
Kielce, świętokrzyskie
Human Resources
angielski

Goldman Recruitment to wiodąca polska firma doradcza, wyspecjalizowana w realizacji projektów rekrutacyjnych metodą Search & Selection oraz Executive Search. Naszą ambicją jest najwyższy poziom świadczonych usług, który wyprzedza rynek i tworzy nowy standard w branży doradztwa personalnego.

www.goldmanrecruitment.pl

Dla naszego Klienta, firmy produkcyjnej, poszukujemy kandydata na stanowisko Starszego specjalisty ds. Personalnych.

Miejsce pracy: Kielce

Wymagania:
  • wsparcie menedżerów i pracowników w zakresie administracji personalnej i płacowej,
  • naliczanie wynagrodzeń, bonusów oraz premii,
  • przygotowywanie budżetów rocznych dla obszaru HR,
  • przygotowywanie raportów, zestawień i analiz z obszaru kosztów pracowniczych,
  • tworzenie i monitorowanie realizacji budżetu wynagrodzeń, planów zatrudnienia,
  • współpraca ze Związkami Zawodowymi,
  • wsparcie managerów w realizacji ich celów biznesowych poprzez rekomendowanie działań w obszarze personalnym.
Obowiązki:
  • doświadczenie na podobnym stanowisku – min. 3 lata,
  • bardzo dobrą znajomość przepisów z zakresu prawa pracy, wynagrodzeń oraz ubezpieczeń społecznych,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2,
  • doskonałe umiejętności w pracy na programie Excel,
  • umiejętność analitycznego i logicznego myślenia,
  • rzetelność i terminowość w realizacji powierzonych zadań,
  • samodzielność i umiejętność organizacji pracy własnej zgodnie z ogólną polityką firmy.
Oferujemy:
  • pakiet świadczeń pozapłacowych (m.in. opieka medyczna Medicover, świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych),
  • udział w rozwoju działu księgowego, procesów i procedur,
  • rozwój kompetencji zawodowych (szkolenia, kursy),
  • praca w trybie hybrydowym.