Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
Przeglądana oferta pracy jest nieaktualna
Capgemini Polska
Data aktualizacji: 2024-06-17
Katowice, Kraków, śląskie, małopolskie
Księgowość, BPO/SSC, Analiza
angielski, włoski
Praca hybrydowa
Data aktualizacji: 2024-06-17
REKRUTACJA ZDALNA

Oferta pracy jest nieaktualna

Pracodawca zakończył rekrutację na to ogłoszenie

Specjalista ds. finansowo-księgowych z włoskim

Specjalista ds. finansowo-księgowych z włoskim


Wybór Capgemini oznacza wybór firmy, w której możesz kształtować swoją karierę w sposób, w jaki chcesz, w której otrzymasz wsparcie i inspirację od współpracowników z całego świata i gdzie na nowo zdefiniujesz to, co jest dla Ciebie możliwe. Dołącz do nas i pomóż wiodącym organizacjom na świecie odblokować potencjał technologii i budować bardziej zrównoważony świat oparty na równych szansach.

TWOJE ZADANIA

 • Przetwarzanie faktur przychodzących wraz ze wstępną identyfikacją nieprawidłowości,
 • Prowadzenie ewidencji transakcji finansowych z wykorzystaniem systemu ERP (SAP),
 • Sporządzanie regularnych raportów oraz wewnętrznej dokumentacji firmy,
 • Ścisły kontakt z klientem oraz monitorowanie opóźnień w płatnościach,
 • Negocjowanie, wdrażanie oraz dokumentowanie rozwiązań płatniczych.

TWÓJ PROFIL

 • Bardzo dobra znajomość języka włoskiego (minimum C1) i języka angielskiego (B2),
 • Minimum 6 miesięcy doświadczenia w obszarze finansowo-księgowym,
 • Praktyczna znajomość programu MS Excel,
 • Umiejętności analityczne i interpersonalne,
 • Wykształcenie z obszaru finansów i księgowości mile widziane.

Mile widziane:

 • Znajomość programu SAP

CO POKOCHASZ W TEJ PRACY?

 • Praktyczne benefity: prywatna opieka medyczna Medicover z dodatkowymi pakietami (np. stomatologicznym, opieki senioralnej, onkologicznym) dostępnymi na preferencyjnych warunkach, ubezpieczenie na życie oraz ponad 40 opcji na naszej platformie benefitowej NAIS, w tym Netflix, Spotify czy Multisport.
 • Korzystaj z hybrydowego modelu pracy, który jest dopasowany do Twojego życia - po zakończeniu onboardingu połącz pracę w nowoczesnym biurze z ergonomiczną pracą z domu, dzięki pakietom home office (m.in. laptop, monitor, krzesło). O szczegóły zapytaj swojego rekrutera.
 • Dostęp do ponad 70 ścieżek szkoleniowych z możliwością certyfikacji (np. GenAI, Excel, Business Analysis, Project Management) na naszej platformie NEXT. Zanurz się w świecie wiedzy dzięki bezpłatnemu dostępowi do platformy językowej Education First, Pluralsight, TED Talks, Coursera i Udemy Business oraz materiałów i szkoleń. 
 • Regularny feedback i bieżące dyskusje na temat Twoich wyników dzięki naszemu narzędziu GetSuccess, wspieranemu przez przejrzystą politykę zarządzania efektywnością pracy.

POZNAJ NAS

Capgemini angażuje się w kwestie różnorodności i włączenia społecznego, zapewniając uczciwość we wszystkich praktykach zatrudnienia. Oceniamy osoby na podstawie kwalifikacji i wyników, a nie cech osobistych, dążąc do stworzenia miejsca pracy, w którym każdy może odnieść sukces i czuć się doceniony.

Chcesz nas lepiej poznać? Sprawdź nasz Instagram — @capgeminipl lub odwiedź nasz profil na Facebooku — Capgemini Polska. Można nas również znaleźć na TikTokU! — @capgeminipl.

O CAPGEMINI

Capgemini jest globalnym liderem w zakresie współpracy z firmami w celu przekształcania i zarządzania ich działalnością poprzez wykorzystanie możliwości technologii. Grupa kieruje się na co dzień swoim celem, jakim jest rozwijanie potencjału ludzkiego poprzez technologię na rzecz zrównoważonej przyszłości sprzyjającej włączeniu społecznemu. Jest to odpowiedzialna i zróżnicowana organizacja licząca ponad 360 000 członków zespołu na całym świecie w ponad 50 krajach. Dzięki silnemu 55-letniemu dziedzictwu i dogłębnej wiedzy branżowej, Capgemini cieszy się zaufaniem swoich klientów, zaspokajając cały zakres ich potrzeb biznesowych, od strategii i projektowania po operacje, napędzane szybko ewoluującym i innowacyjnym światem chmury, danych, sztucznej inteligencji, łączności, oprogramowania, inżynierii cyfrowej i platform.