Goldman Recruitment
Data aktualizacji: 2024-07-08
Specjalista ds. Kadr i Płac
Nr ref. 29/6/2024/EL/2834
Gdańsk, pomorskie
Human Resources, Administracja
angielski
Praca zdalna

Podobne oferty pracy

Capgemini Polska
Poznań, Gdańsk, Katowice, Wrocław, Lublin, Warszawa, Kraków, Opole

www.goldmanrecruitment.pl

Dla naszego Klienta, firmy świadczącej outsourcing usług księgowych z siedzibą w Gdańsku, szukamy kandydatów na stanowisko Specjalisty ds. Kadr i Płac.

Miejsce pracy: Gdańsk

Wymagania:
  • kompleksowa obsługa płac, w tym m.in. naliczanie: ZUS właścicieli w JDG (KPiR oraz ryczałt), płac pracowników w oddelegowaniu, płac kierowców, płac – etaty krajowe,
  • rozliczanie umów zlecenie i o dzieło, umów z powołania zarządu, uczniów,
  • naliczanie świadczeń urlopowych / premii,
  • naliczanie podatku od dywidend / PIT-4,
  • pilnowanie urlopów, zwolnień lekarskich, badań BHP,
  • naliczanie PFRON,
  • uwzględnianie w płacach PPK,
  • uwzględnianie w płacach benefitów (pakietów sportowych, medycznych, ubezpieczeń pracowników),
  • tworzenia regulaminów pracy,
  • kontakt z klientem,
  • przesyłanie listy płac,
  • wyliczanie delegacji krajowych i zagranicznych,
  • sporządzanie sprawozdań do GUS.
Obowiązki:
  • perfekcyjna znajomość prawa pracy,
  • bardzo dobra znajomość oprogramowania Optima - moduł Kadry i Płace Plus,
  • bardzo dobra znajomość programu Płatnik,
  • obsługa MS Excel,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B1 (swobodna komunikacja),
  • umiejętność tworzenia regulaminów pracy,
  • doświadczenie w pracy w biurze rachunkowym jako warunek konieczny.
Oferujemy:
  • pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • pracę 100% zdalną,
  • możliwość rozwoju zawodowego.
Wymiar godzin
Pełny etat
Poziom stanowiska
Specjalista
Języki
angielski
Umiejętności
MS Excel