Bank Millennium S.A.
Data aktualizacji: 2024-07-22
Gdańsk, pomorskie
Bankowość, Obsługa klienta
angielski
Praca hybrydowa

Podobne oferty pracy

Capgemini Polska
Poznań, Gdańsk, Wrocław, Lublin, Warszawa, Kraków, Opole
Poznań, Gdańsk, Katowice, Wrocław, Lublin, Warszawa, Kraków, Opole
Starszy Specjalista ds. Bankowości Transakcyjnej dla Przedsiębiorstw

Miejsce pracy: Gdańsk
4246

Twój zakres obowiązków:

  • Reprezentowanie Departamentu Bankowości Transakcyjnej w obsługiwanych regionach oraz budowanie pozycji Banku Millennium poprzez:
  • Identyfikowanie potrzeb Klientów korporacyjnych i proponowanie im odpowiednich produktów transakcyjnych
  • Negocjowanie warunków współpracy z Klientami
  • Udział w tworzeniu ofert dla Klientów
  • Bezpośrednie wspieranie Doradców Klienta w procesie sprzedaży produktów Bankowości Transakcyjnej
  • Monitorowanie rynku i konkurencji

Nasze wymagania:

  • Umiejętności samodzielnego zarządzania portfelem Klientów i budżetem sprzedaży
  • Doświadczenia w obsłudze Klientów z segmentu średnich i dużych przedsiębiorstw oraz sprzedaży produktów transakcyjnych dla tego segmentu
  • Znajomości rynku i potrzeb w dziedzinie bankowości transakcyjnej dla segmentu średnich i dużych przedsiębiorstw
  • Ambicji, wytrwałości i dobrej organizacji pracy oraz orientacji na cel
  • Troski o jakość i satysfakcję Klienta
  • Wykształcenia wyższego
  • Znajomości języka angielskiego w stopniu umożliwiającym komunikację
  • Umiejętności budowania trwałych relacji z Klientami
  • Prawa jazdy kat. B oraz gotowości do odbywania podróży służbowych

Mile widziane:

  • Znajomość zasad ewidencji księgowej instrumentów finansowych

To oferujemy

  • Umowę o pracę oraz system premiowy - kwartalny
  • Narzędzia pracy: samochód służbowy, laptop, telefon komórkowy
  • Hybrydowy model pracy
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Dostęp do platformy MyBenefit oraz możliwość skorzystania ze zniżek na tysiące produktów i usług, w tym karta MultiSport
  • Możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie na preferencyjnych warunkach
  • Możliwość specjalizacji w obszarze Bankowości Transakcyjnej
  • Pracę w niewielkim Zespole pasjonatów, chętnie dzielących się wiedzą i doświadczeniem
  • Dostępność szerokiej palety produktów oraz zaawansowanej, cyfrowej platformy usług transakcyjnych
  • Wsparcie operacyjne menadżerów produktów przy tworzeniu indywidualnych rozwiązań dla Klientów
  • Aktywną współpracę z Doradcami Bankowymi nastawionymi na wspólną realizację celów sprzedażowych
  • Pracę z Klientami korporacyjnymi zlokalizowanymi na terenie Pomorza i Kujaw
  • Maksymalnie uproszczony proces współpracy z Klientami

Benefity:

  • Dofinansowanie zajęć sportowych
  • Prywatna opieka medyczna
  • Ubezpieczenie na życie
  • Owoce
  • Zniżki na firmowe produkty i usługi
  • Służbowy samochód do użytku prywatnego
  • Kawa / herbata
  • Dodatkowe świadczenia socjalne
  • Inicjatywy dobroczynne
  • Dostęp do platformy kafeteryjnej

W Banku Millennium patrzyMy w przyszłość, nieustannie poszukując nowych rozwiązań. Jakość jest obok innowacyjności podstawową wartością naszej kultury organizacyjnej i przejawia się w działaniach każdego pracownika. Zapewniamy Klientom dostęp do produktów i usług na wysokim poziomie, jednocześnie wychodząc naprzeciw ich zmieniającym się potrzebom.

Stale doskonalimy swoje kompetencje i stawiamy na współpracę. Tworzymy idealne warunki dla profesjonalnego rozwoju. Sprawdź nasze aktualne oferty pracy i wybierz najlepszą dla siebie. Z nami kariera zawodowa w bankowości jest na wyciągnięcie ręki!

W centralach Banku Millenium tworzymy i rozwijamy każdy z obszarów naszej działalności – od marketingu, przez ocenę ryzyka i decyzje kredytowe, zarządzanie procesami i projektami, po administrację i HR. To tu opracowujemy i doskonalimy innowacyjne, zdigitalizowane rozwiązania dla wszystkich linii biznesowych i produktowych. Zostań naszym pracownikiem i zacznij razem z nami kreować nowoczesną przyszłość!
W centralach Banku Millenium
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Wymiar godzin
Pełny etat
Poziom stanowiska
Specjalista
Języki
angielski