Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
Capgemini Polska
Data aktualizacji: 2024-07-08
Katowice, Kraków, śląskie, małopolskie
Księgowość, BPO/SSC
angielski
Praca hybrydowa
Data aktualizacji: 2024-07-08 Aplikuj
REKRUTACJA ZDALNA
Młodszy Księgowy / Młodsza Księgowa (zmiany popołudniowe)

Młodszy Księgowy / Młodsza Księgowa (zmiany popołudniowe)


Wybór Capgemini oznacza wybór firmy, w której możesz kształtować swoją karierę w sposób, w jaki chcesz, w której otrzymasz wsparcie i inspirację od współpracowników z całego świata i gdzie na nowo zdefiniujesz to, co jest dla Ciebie możliwe. Dołącz do nas i pomóż wiodącym organizacjom na świecie odblokować potencjał technologii i budować bardziej zrównoważony świat oparty na równych szansach.

TWOJE ZADANIA

 • Wprowadzanie i organizowanie transakcji finansowych w systemie księgowym (SAP),
 • Przetwarzanie faktur i zarządzanie płatnościami,
 • Zapewnienie zgodności wyciągów bankowych z księgowymi danymi firmy,
 • Pomoc w tworzeniu raportów finansowych: miesięcznych, kwartalnych i rocznych,
 • Przeglądanie danych finansowych i przygotowywanie raportów.

TWÓJ PROFIL

 • Zainteresowanie rozpoczęciem kariery w dziedzinie finansów,
 • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2/C1,
 • Dostępność do pracy na zmiany popołudniowe (około 10-12 zmian miesięcznie),
 • Otwartość i pozytywne nastawienie,
 • Wykształcenie wyższe (lub w trakcie jego zdobywania).

CO POKOCHASZ W TEJ PRACY?

 • Praktyczne benefity: prywatna opieka medyczna Medicover z dodatkowymi pakietami (np. stomatologicznym, opieki senioralnej, onkologicznym) dostępnymi na preferencyjnych warunkach, ubezpieczenie na życie oraz ponad 40 opcji na naszej platformie benefitowej NAIS, w tym Netflix, Spotify czy Multisport.
 • Wczesne wsparcie dzięki Programom Buddy: ucz się u boku naszych ekspertów, którzy współpracują nad najlepszymi rozwiązaniami dla globalnych przedsiębiorstw, w tym 145 firm z listy Fortune 500. 
 • Dostęp do ponad 70 ścieżek szkoleniowych z możliwością certyfikacji (np. GenAI, Excel, Business Analysis, Project Management) na naszej platformie NEXT. Zanurz się w świecie wiedzy dzięki bezpłatnemu dostępowi do platformy językowej Education First, Pluralsight, TED Talks, Coursera i Udemy Business oraz materiałów i szkoleń. 
 • Korzystaj z hybrydowego modelu pracy, który jest dopasowany do Twojego życia - po zakończeniu onboardingu połącz pracę w nowoczesnym biurze z ergonomiczną pracą z domu, dzięki pakietom home office (m.in. laptop, monitor, krzesło). O szczegóły zapytaj swojego rekrutera.

TWOJA ŚCIEŻKA ROZWOJU

Swoją karierę rozpoczniesz od planu wdrożeniowego, aby nauczyć się podstaw. Kiedy zdobędziesz wystarczające doświadczenie, możesz awansować lub zmienić swoją rolę wewnętrznie, wybierając spośród różnych stanowisk pracy w obszarach takich jak łańcuch dostaw, HR, finanse, zarządzanie projektami, obsługa klienta, IT i wiele innych.

POZNAJ NAS

Capgemini angażuje się w kwestie różnorodności i włączenia społecznego, zapewniając uczciwość we wszystkich praktykach zatrudnienia. Oceniamy osoby na podstawie kwalifikacji i wyników, a nie cech osobistych, dążąc do stworzenia miejsca pracy, w którym każdy może odnieść sukces i czuć się doceniony.

Chcesz nas lepiej poznać? Sprawdź nasz Instagram — @capgeminipl lub odwiedź nasz profil na Facebooku — Capgemini Polska. Można nas również znaleźć na TikTokU! — @capgeminipl.

O CAPGEMINI

Capgemini jest globalnym liderem w zakresie współpracy z firmami w celu przekształcania i zarządzania ich działalnością poprzez wykorzystanie możliwości technologii. Grupa kieruje się na co dzień swoim celem, jakim jest rozwijanie potencjału ludzkiego poprzez technologię na rzecz zrównoważonej przyszłości sprzyjającej włączeniu społecznemu. Jest to odpowiedzialna i zróżnicowana organizacja licząca ponad 360 000 członków zespołu na całym świecie w ponad 50 krajach. Dzięki silnemu 55-letniemu dziedzictwu i dogłębnej wiedzy branżowej, Capgemini cieszy się zaufaniem swoich klientów, zaspokajając cały zakres ich potrzeb biznesowych, od strategii i projektowania po operacje, napędzane szybko ewoluującym i innowacyjnym światem chmury, danych, sztucznej inteligencji, łączności, oprogramowania, inżynierii cyfrowej i platform. 

Aplikuj teraz!