
Tester / Testerka IT
Tester / Testerka IT
Miejsce pracy: Warszawa
Twoje zadania:
- Wykonywanie testów manualnych aplikacji mobilnych oraz webowych zgodnie ze zdefiniowanymi standardami
- Przygotowywanie scenariuszy testowych
- Wykonywanie testów manualnych oraz integracyjnych API
- Udział w tworzeniu testów automatycznych i możliwość rozwoju w tym kierunku
- Bliska współpraca z programistami, analitykami oraz Product Ownerem w zwinnych metodach rozwoju aplikacji (SCRUM)
Wymagania:
- Minimum 3 lata doświadczenia jako Tester Manualny i/lub Automatyzujący
- Dobra znajomość narzędzi deweloperskich przeglądarki oraz HTML, CSS
- Doświadczenie w wykorzystaniu narzędzi do testów API (SoupUI, Postman)
- Doświadczenie w pracy w metodologiach zwinnych (np. SCRUM)
- Znajomość narzędzi wspierających proces testowania (np. JIRA)
- Podstawowa znajomość SQL i WebServices
- Chęć nauki, podnoszenia kompetencji oraz dzielenia się wiedzą i doświadczeniem
- Umiejętność analitycznego myślenia, dokładność i dobra organizacja pracy
- Wykształcenie min. średnie, preferowane wykształcenie wyższe na kierunku informatycznym
- Znajomość języka angielskiego w piśmie i mowie (min. B2)
Mile widziane:
- Doświadczenie w testach aplikacji dla sektora finansowego
- Doświadczenie w testach aplikacji mobilnych
- Wiedza i/lub doświadczenie w automatyzacji testów z użyciem narzędzi takich jak np. Selenium, Appium
- Znajomość podstaw programowania
- Znajomość standardu WCAG
Oferujemy:
- Ciekawą pracę w międzynarodowej instytucji finansowej
- Życzliwą atmosferę pracy w doświadczonym zespole, otwartym na nieustanną wymianę wiedzy
- Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
- Wynagrodzenie podstawowe oraz dodatkową premię kwartalną
- Prywatną opiekę medyczną
- Dostęp do platformy MyBenefit z tysiącem zniżek i benefitów, w tym możliwość skorzystania z karty sportowej, biletów do kina, bonów zakupowych i voucherów
- Pracę w modelu hybrydowym z przewagą pracy w Centrali Banku Millennium w Warszawie (w okolicach stacji Metro Pole Mokotowskie)
- Zniżki w kawiarni Green Cafe Nero w budynku Centrali
Bank Millennium S.A.
W Banku Millennium patrzyMy w przyszłość, nieustannie poszukując nowych rozwiązań. Jakość jest obok innowacyjności podstawową wartością naszej kultury organizacyjnej i przejawia się w działaniach każdego pracownika. Zapewniamy Klientom dostęp do produktów i usług na wysokim poziomie, jednocześnie wychodząc naprzeciw ich zmieniającym się potrzebom.Stale doskonalimy swoje kompetencje i stawiamy na współpracę. Tworzymy idealne warunki dla profesjonalnego rozwoju. Sprawdź nasze aktualne oferty pracy i wybierz najlepszą dla siebie. Z nami kariera zawodowa w bankowości jest na wyciągnięcie ręki!
Jesteśmy bankiem cyfrowym. Nasi specjaliści IT tworzą rozwiązania, z których korzystają miliony użytkowników. Projektują i rozwijają nowoczesne aplikacje dla każdego z obszarów naszej działalności, stanowiąc technologiczne DNA banku. Bądź prekursorem nowoczesnych rozwiązań bankowości internetowej, kreuj cyfrową przyszłość razem z nami!
Jesteśmy bankiem cyfrowym.