Santander Consumer Bank S.A.
Data aktualizacji: 2017-07-26
Wrocław, dolnośląskie
Bankowość, Rynki kapitałowe

Obecnie do Zespołu Ryzyka Rynkowego w Centrali Banku we Wrocławiu poszukujemy osoby na stanowisko:

Starszy Specjalista/Ekspert ds. Ryzyka Rynkowego

Miasto: Wrocław

Numer ref.: SRR/06/WRO/2017

Zadania:

  • identyfikacja i raportowanie ekspozycji banku na ryzyko rynkowe i płynności,
  • analiza wzorców zachowań klientów z punktu widzenia ryzyka rynkowego i płynności,
  • analiza strategii zabezpieczających, w tym przy zastosowaniu instrumentów pochodnych.

Od Kandydatów oczekujemy:

  • znajomości metod zarządzania ryzykiem rynkowym i płynności,
  • znajomości regulacji dotyczących ryzyka rynkowego i płynności,
  • wykształcenia wyższego o profilu matematycznym lub ekonomicznym,
  • dobrej znajomości języka angielskiego.

Mile widziane:

  • doświadczenie na stanowisku związanym z raportowaniem ryzyka rynkowego i/lub płynności,
  • podstawowa znajomość Visual Basic for Applications i SQL,
  • doświadczenia w wykorzystywaniu modeli statystycznych w ocenie ryzyka finansowego.

Oferujemy:

Zatrudnienie na umowę o pracę, zdobywanie nowych doświadczeń i rozwój zawodowy w międzynarodowej grupie finansowej, pracę w młodym i dynamicznym zespole.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie oferty zawierającej list motywacyjny i CV wraz z dołączoną klauzulą: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2002 r. Nr 101 poz. 926, ze zm.). Oświadczam, że dane zostały przesłane dobrowolnie oraz, że zostałem poinformowany/a o prawie wglądu do nich i ich poprawiania”.

Santander Consumer Bank SA zastrzega sobie prawo do skontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami. Nadesłanych materiałów nie zwracamy.

Poziom stanowiska
Specjalista
Specjalista
Specjalista