mBank S.A.
Data aktualizacji: 2017-11-13
Wejdź w świat technologii mBanku
Nr ref. MMI/072/1017
Warszawa, mazowieckie
Bankowość, IT
angielski

miejsce pracy: Warszawa, mazowieckie
numer referencyjny: MMI/072/1017

Główne zadania:

Jesteś studentem lub świeżo upieczonym absolwentem?

Orientujesz się w świecie nowinek technologicznych?

Języki takie jak Java, Java Script, C++, C#, Android Studio, Linux, .NET nie są Ci obce?

Programowanie to Twoje drugie imię?

Potrafisz przełożyć język technologii na język bardziej zrozumiały dla innych?

Swobodnie posługujesz się pakietem MS Office oraz językiem angielskim w mowie i w piśmie?

Jeśli na większość tych pytań odpowiedziałeś/aś twierdząco to zgłoś się na staż w obszarze technologii i IT mBanku

Jesteś nastawiony na działanie? Wchodzisz w to? Jeśli tak – aplikuj!

Na stażu w mBanku w profilu analitycznym masz do wyboru ścieżkę:

  • IT w różnych Zespołach Pionu Operacji i IT

Oczekiwania:

Podczas nich będzie realizować takie zadania jak:

  • projekty w oparciu o techniki tradycyjne i zwinne
  • cały cykl życia projektu, od analizy, przez development i testy, aż po samą dokumentację
  • rozwijanie systemów bankowości korporacyjnej
  • zarządzanie wymaganiami biznesu i testami w projektach IT
  • IT od strony obszaru gotówkowych procesów bankowych
  • transakcje i przepływy danych w systemach transakcyjnych rynków finansowych

Oferujemy:

  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę na czas określony
  • pakiet benefitów i ofertę specjalną na nasze produkty bankowe
  • możliwość zdobycia pierwszego doświadczenia i tworzenia nowych rozwiązań
  • dostęp do wewnętrznego rynku pracy

Jeśli spodoba Ci się u nas to masz możliwość rozwoju w strukturach Grupy mBanku.

Nie zwlekaj - aplikuj!

Wysyłając niniejszą ofertę pracy wyrażam zgodę na przetwarzanie zawartych w niej moich danych osobowych, przez mBank SA z siedzibą w Warszawie, przy ul Senatorskiej 18, jak również przez spółki wchodzące w skład Grupy mBanku SA, w związku z aplikowaniem na ww. stanowisko, jak również dla przyszłych procesów rekrutacyjnych. Zostałem poinformowany o: 1/ przysługujących mi prawach m.in. dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania, jak również wyrażenia sprzeciwu na przetwarzanie dotyczących mnie danych; 2/ miejscu publikowania aktualnego wykazu spółek wchodzących w skład Grupy mBanku S.A. tzn. na stronie internetowej www.mbank.pl

Poziom stanowiska
Specjalista
Języki
angielski
Umiejętności
Javascript Java C# .NET
Specjalista
Języki
angielski
Specjalista
Języki
angielski