Bank Millennium S.A.
Data aktualizacji: 2018-02-06
Warszawa, mazowieckie
Bankowość, Obsługa klienta, Sprzedaż
angielski

W Banku Millennium cenimy różnorodność, bo każdy z nas jest inny i prezentuje swoje, oryginalne
spojrzenie na świat. Dzięki temu tworzymy kompletny, zgrany zespół.
Dołącz do nas i rozwijaj się w jednej z największych i najbardziej innowacyjnych
instytucji finansowych w Polsce, ceniącej najwyższe standardy i doskonałą jakość.

Zdobywaj doświadczenie i rozwijaj swoje talenty zawodowe na stanowisku:

Specjalista w Zespole Zarządzania Procesami
Miejsce pracy: Warszawa, mazowieckie
Nr. Ref.: KwF/DZP_RAP

Główne obowiązki:

  • Definiowanie i analiza miar procesów (KPIs: procesowych, biznesowych, dot. jakości danych itp.) i wskazywanie obszarów do zmiany
  • Przeprowadzanie przeglądów procesów i dokumentowanie ich wyników
  • Współpraca przy projektowaniu założeń dla nowych rozwiązań dot. zarządzania jakością danych
  • Bieżące monitorowanie wyników kontroli jakości danych w systemach
  • Przygotowywanie raportów

Wymagania:

  • Umiejętność przeprowadzania analiz i samodzielnego proponowania rozwiązań
  • Bardzo dobra znajomość programów pakietu MS Office (szczególnie Excel i PowerPoint)
  • Biegła znajomość języka angielskiego w piśmie (umiejętność przygotowania dokumentacji)
  • Umiejętność pracy pod presją czasu oraz pracy z dużą ilością różnorodnych informacji
  • Doświadczenie w prowadzeniu spotkań i warsztatów
  • Wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne
  • Samodzielność, inicjatywa i kreatywność

Oferujemy:

  • Ciekawą i odpowiedzialną pracę
  • Umowę o pracę i atrakcyjny pakiet socjalny
  • Realny wpływ na cele, organizację i efektywność kluczowych procesów w Banku
  • Rozwój zawodowy poprzez pracę nad zróżnicowanymi tematycznie zadaniami, dotyczącymi całego Banku
www.bankmillennium.pl/kariera/kontakt

w ciągu 14 dni od daty emisji ogłoszenia.
W formularzu wpisz numer referencyjny.
Skontaktujemy się z wybranymi osobami.