mBank S.A.
Data aktualizacji: 2018-02-13
Doradca ds. leasingu
Nr ref. KHE/075/0617
Olsztyn, warmińsko-mazurskie
Bankowość, Obsługa klienta, Sprzedaż

Miejsce pracy: Olsztyn, warmińsko-mazurskie
KHE/075/0617

Opis stanowiska

Dajemy Ci możliwość pracy z ciekawymi ludźmi, budowania i utrzymywanie relacji z klientami , oraz poznawania produktów z zakresu usług leasingowych, obsługi klientów bankowych w zakresie leasingu.

Umożliwiamy aktywne pozyskiwanie nowych klientów. Do Twoich zadań należeć będzie wyszukiwanie potencjalnych vendorów oraz współpraca z dostawcami.

Na tym stanowisku będziesz mieć też możliwość oceny potrzeb klientów oraz wyboru odpowiedniej strategii współpracy. Dodatkowo będziesz mieć możliwość kompletowania oraz koordynowania dokumentacji związanej z zawarciem i obsługą umów leasingowych, a także przygotowywania ofert, oraz umów leasingu i sprzedaży.

Oferujemy możliwość zdobycia cennego know-how w jednym z najlepszych banków w Polsce, nawet jeśli nie masz jeszcze doświadczenia.

Oczekiwania

Skończyłeś studia z zakresu Finansów, Bankowość lub pokrewne? Właśnie takiej osoby szukamy.

Posiadasz własną działalność gospodarczą? Jeśli tak to świetnie, jeśli nie i zastanawiasz się jak zacząć, chętnie pomożemy. Zapraszamy tutaj: https://firmowi.pl/pierwsze-kroki/audio

Masz doświadczenie w pracy z klientami w ramach banku lub innej instytucji finansowej oraz wiedzę z zakresu produktów bankowych? – jeśli tak to nasza oferta skierowana jest właśnie do Ciebie, chętnie zapewnimy Ci dalsze możliwości rozwoju w pracy z klientami firmowymi. :)

Potrafisz identyfikować potrzeby klientów i budować długofalowe relacje? Masz umiejętność realizacji wyznaczonych celów i jesteś gotowy do dalszej nauki? Na tym stanowisku będziesz miał takie możliwości.

Wiedza z zakresu produktów leasingowych oraz doświadczanie w sprzedaży takich produktów na pewno się przydadzą. :) Jeśli jednak nie udało Ci się do tej pory zdobyć takiej wiedzy to nic się nie martw – chętnie Cię nauczymy!!

Jeśli dodatkowo znasz język angielski chociaż na poziomie komunikatywnym, potrafisz korzystać z pakietu MS Office, poruszasz się w Internecie – na pewno sobie poradzisz.

Lubisz pracę z ludźmi? Pozyskujesz klientów? Świetnie! To właśnie będziesz robił u nas.

Korzyści współpracy z Nami to:

Na początek program wdrożeniowy, szkolenia produktowe oraz wprowadzenie do Naszego know-how. Następnie wsparcie administracyjne i sprzedażowe podczas wykonywania zadań.

Partnerska współpraca oparta na zasadach B2B. Jeśli nie prowadzisz działalności chętnie pomożemy. Zapraszamy tutaj: https://firmowi.pl/pierwsze-kroki/audio

Brand mLeasing Sp. z o.o. - instytucji o ugruntowanej pozycji rynkowej z ofertą produktową na najwyższym poziomie

Wynagrodzenie? Możesz liczyć na rzetelne rozliczenia i terminowe wypłaty!!

Realny wpływ na wysokość swojego wynagrodzenia. Oferujemy uczciwy i atrakcyjny system prowizyjny (składający się ze stałej miesięcznej prowizji oraz konkurencyjnej prowizji przychodowej)

Wysyłając niniejszą ofertę pracy wyrażam zgodę na przetwarzanie zawartych w niej moich danych osobowych, przez mBank SA z siedzibą w Warszawie, przy ul Senatorskiej 18, jak również przez spółki wchodzące w skład Grupy mBanku SA, w związku z aplikowaniem na ww. stanowisko, jak również dla przyszłych procesów rekrutacyjnych. Zostałem poinformowany o: 1/ przysługujących mi prawach m.in. dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania, jak również wyrażenia sprzeciwu na przetwarzanie dotyczących mnie danych; 2/ miejscu publikowania aktualnego wykazu spółek wchodzących w skład Grupy mBanku S.A. tzn. na stronie internetowej www.mbank.pl

Poziom stanowiska
Specjalista
Umiejętności
MS Office
Specjalista
MS Office
Specjalista
MS Office