mBank S.A.
Data aktualizacji: 2018-02-13
Doradca ds. Leasingu
Nr ref. KHE/165/1117
Gorzów Wielkopolski, lubuskie
Bankowość, Obsługa klienta
angielski

KHE/165/1117
Miejsce pracy: Gorzów Wielkopolski, lubuskie

Główne zadania:

  • aktywne pozyskiwanie klientów z sektora MSP -  stałe i systematyczne budowanie portfela.
  • przygotowywanie i prezentowanie kompleksowej oferty mLeasing
  • współpraca z jednostkami mBanku
  • umiejętne diagnozowanie potrzeb klienta oraz budowanie długotrwałych relacji z klientami
  • analiza dokumentów oraz zdolności leasingowej firmy
  • zapewnianie wysokiej jakości obsługi klienta

Oczekujemy:

  • wykształcenie wyższe
  • doświadczenie w pracy z klientem MSP w ramach leasingu, innej instytucji finansowej oraz firmy prowadzących sprzedaż w tym sektorze
  • znajomości obsługi programów Office
  • mile widziana komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • wiedza z zakresu leasingu, sprzedaży, analizy finansowej oraz zasad funkcjonowania klienta MSP
  • wiedza zakresu finansów przedsiębiorstw oraz technik sprzedaży
  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne i umiejętność pracy pod presją

Oferujemy:

  • elastyczną formę współpracy w oparciu o własną działalność  gospodarczą
  • szkolenia produktowe i sprzedażowe
  • know-how w zakresie prowadzonych projektów
  • atrakcyjna forma rozliczenia współpracy
  • brand instytucji o ugruntowanej pozycji rynkowej z ofertą produktową na najwyższym poziomie (mLeasing Sp. z o.o.)

Wysyłając niniejszą ofertę pracy wyrażam zgodę na przetwarzanie zawartych w niej moich danych osobowych, przez mBank SA z siedzibą w Warszawie, przy ul Senatorskiej 18, jak również przez spółki wchodzące w skład Grupy mBanku SA, w związku z aplikowaniem na ww. stanowisko, jak również dla przyszłych procesów rekrutacyjnych. Zostałem poinformowany o: 1/ przysługujących mi prawach m.in. dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania, jak również wyrażenia sprzeciwu na przetwarzanie dotyczących mnie danych; 2/ miejscu publikowania aktualnego wykazu spółek wchodzących w skład Grupy mBanku S.A. tzn. na stronie internetowej www.mbank.pl

Poziom stanowiska
Specjalista
Języki
angielski
Umiejętności
MS Office
Specjalista
Języki
angielski
MS Office
Specjalista
Języki
angielski
MS Office