MBE group
Data aktualizacji: 2018-03-26
Warszawa, mazowieckie
Obsługa klienta, Sprzedaż
angielski

Łączymy pracodawców i kandydatów, świadcząc kompleksowe usługi z zakresu rekrutacji i employer brandingu. Obejmują one konsulting oraz wsparcie kreatywne i logistyczne dla pracodawców pod marką MBE:branding, działalność wydawniczą skierowaną do finansistów (serwis rekrutacyjny www.KarierawFinansach.pl oraz przewodnik „Kariera w Finansach i Bankowości”) oraz obcokrajowców szukających zatrudnienia w Polsce (projekt Careers in Poland), a także system do zarządzania projektami rekrutacyjnymi – AppManager.
Rekrutujemy na stanowisko:
Account Executive

Twoje zadania to:

  • Pozyskiwanie nowych partnerów biznesowych i budowanie swojej bazy klientów
  • Sprzedaż usług wspierających rekrutację oraz budowanie marek pracodawców
  • Przygotowywanie ofert handlowych
  • Obsługa klientów (poprzez kontakt telefoniczny, mailowy oraz spotkania)
  • Budowanie długofalowych relacji z klientami
  • Monitorowanie rynku
  • Aktywne uczestnictwo w tworzeniu nowych produktów oraz strategii cenowej

Wymagamy od Ciebie:

  • Samodzielności, wykazywania inicjatywy, orientacji na cel
  • Doświadczenia w telefonicznej sprzedaży B2B
  • Umiejętności budowania i podtrzymywania dobrych relacji z klientami
  • Znajomości angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną pracę z klientami
  • Kreatywności, innowacyjności, profesjonalizmu
  • Pozytywnego myślenia i optymistycznego podejścia do życia
  • Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w sprzedaży usług wspierających HR/employer branding

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie podstawowe i dodatkowa atrakcyjna prowizja zależna od wyników
  • Narzędzia niezbędne do pracy – laptop i telefon
  • Bezpłatny kurs j. angielskiego
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Dofinansowanie do karty MultisportPlus
  • Nieformalną atmosferę w zgranym, doświadczonym zespole
  • Cotygodniową porcję świeżych owoców i duży wybór herbat
Poziom stanowiska
Specjalista
Języki
angielski
Specjalista
Języki
angielski
Specjalista
Języki
angielski