EY (dawniej Ernst & Young)
Data aktualizacji: 2018-03-23
Warszawa, mazowieckie
Konsulting, Human Resources
angielski, polski
Starszy Specjalista ds. Rekrutacji

W tej roli będziesz samodzielnie realizować procesy rekrutacyjne do wewnętrznych struktur EY na stanowiska specjalistyczne i managerskie.

Miejsce pracy: Warszawa, mazowieckie

Zakres zadań:

  • Analiza potrzeb rekrutacyjnych dedykowanego działu
  • Przygotowywanie i zamieszczanie ogłoszeń rekrutacyjnych
  • Analiza i selekcja dokumentów aplikacyjnych
  • Prowadzenie spotkań z kandydatami
  • Przygotowywanie raportów i zestawień na potrzeby działu
  • Udział w planowaniu działań rekrutacyjnych oraz w wydarzeniach z zakresu employer branding
Oczekujemy:
  • 3-5 lat doświadczenia w samodzielnym prowadzeniu projektów rekrutacyjnych na stanowiska średniego i wyższego szczebla, preferowane doświadczenie w firmie międzynarodowej
  • Wykształcenia wyższego
  • Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego i języka polskiego
  • Bardzo dobrej znajomości MS Office
  • Umiejętności pracy w zespole i łatwości nawiązywania kontaktów
  • Bardzo dobrej organizacji pracy, inicjatywy i zaangażowania
  • Gotowość do odbywania podróży służbowych
  • Doświadczenie w rekrutacji w obszarze IT będzie dodatkowym atutem
Oferujemy:
  • Pracę w renomowanej i międzynarodowej firmie
  • Udział w programie rozwoju zawodowego opierającego się na trzech filarach:
    • Zdobywaniu różnorodnych doświadczeń
    • Spersonalizowanym programie kursów i szkoleń
    • Coachingu i mentoringu
  • Program EY Care & Wellness – to min. prywatna opieka medyczna, karty sportowe, ubezpieczenie na życie, masaże biurowe, warsztaty edukacyjne i wiele innych
  • Stabilne warunki zatrudnienia – umowa o pracę
Zainteresowane osoby prosimy o wypełnienie formularza aplikacyjnego w języku angielskim oraz załączenie życiorysu.

EY (dawniej Ernst & Young) to światowy lider w zakresie profesjonalnych usług doradczych. Ponad 230 000 specjalistów w zakresie audytu, doradztwa biznesowego, podatkowego i prawnego oraz transakcyjnego, zatrudnionych w 150 krajach, łączy swoją wiedzę i międzynarodowe doświadczenie ze znajomością lokalnych uwarunkowań. EY to również  największa firma doradcza na polskim rynku, zatrudniająca ponad 2500 profesjonalistów w Warszawie, Katowicach, Krakowie, Łodzi, Poznaniu, Wrocławiu i Gdańsku. Poprzez swoje działania ma ambicję budować lepszy świat pracy dla swoich pracowników, klientów i całej społeczności.