Goldman Recruitment
Data aktualizacji: 2019-01-22
Recruiter, BPO/SSC
Nr ref. 17687/3318
Kraków, małopolskie
BPO/SSC, Human Resources
angielski

www.goldmanrecruitment.pl

Oczekuj więcej! Szukamy partnerów do budowania naszego oddziału Goldman Recruitment w Krakowie. Inspirujący liderzy, dynamiczne środowisko i jasna ścieżka kariery, a wszystko w centrum miasta. Chcesz wiedzieć więcej? Aplikuj!

Miejsce pracy: Kraków

Opis stanowiska:

Będziesz mógł

  • samodzielnie realizować projekty rekrutacyjne w obszarze BPO/SSC i finansów na stanowiska średniego i wyższego szczebla,
  • utrzymywać i budować długoterminowe relacje z klientami Goldman Recruitment w aspekcie realizowanych wspólnie projektów,
  • aktywnie rozwijać portfolio klientów w obszarze oferowanych usług,
  • na bieżąco doradzać naszym klientom i kandydatom,
  • brać udziału w projektach z obszaru marketingu, employer brandingu, wdrażania procesów i systemów w ramach organizacji,
  • docelowo mieć możliwość budowania własnego zespołu lub roli eksperckiej w branży.

Jesteśmy

  • PASJONATAMI. Zawsze wychodzimy z inicjatywą, wnikliwie szukamy rozwiązań i przekraczamy oczekiwania, a do  nowych wyzwań podchodzimy z pasją.
  • ODKRYWCAMI. Odkrywca nigdy nie śpi. Na bieżąco śledzimy wieści z branży i nieustannie pogłębiamy wiedzę o rynku kandydatów i biznesie naszych klientów.
  • PARTNERAMI. Nasza praca to budowanie relacji – z klientami, kandydatami, a także między sobą. Stawiamy na elastyczność, bo wszyscy działamy we wspólnym interesie.
  • DORADCAMI Jesteśmy przewodnikami, którzy pomogą ci dotrzeć do celu, a w razie przeszkód znajdą drogę, żeby je ominąć. W pełni rozumiemy odpowiedzialność tego zadania.
  • PROFESJONALISTAMI Nasza wizytówka to nie tylko know-how. To również wzajemny szacunek, rzetelność wykonywanej pracy, kultura osobista i zasady etyki, którymi się kierujemy.
Wymagania:
  • roczne doświadczenie w obszarze rekrutacji,
  • znajomość specyfiki stanowisk i branży BPO/SSC,
  • język angielski, na poziomie minimum B2,
  • przedsiębiorcze podejścia do swojej pracy,
  • ciągła chęć, by osiągać więcej.
Oferta obejmuje:
  • możliwość rozwoju kariery w kierunku eksperckim lub menadżerskim – to od Ciebie zależy gdzie będziesz za kilka lat,
  • możliwość awansu co kwartał, nawet o 2 stopnie,
  • umowę o pracę lub kontrakt B2B- Ty decydujesz,
  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe i wysokie premie kwartalne,
  • konkursy zespołowe z atrakcyjnymi nagrodami,
  • wyjazdy zagraniczne co pół roku dla najlepszych konsultantów, do tej pory były to Nowy Jork, Dubaj, Barcelona,
  • opiekę medyczną LUX MED,
  • kartę Multisport,
  • świeże owoce dwa razy w tygodniu,
  • pyszną kawę i herbatę bez limitu,
  • samochody służbowe dla menedżerów i najlepszych konsultantów.