Goldman Recruitment
Data aktualizacji: 2018-08-15
Warszawa, mazowieckie
Sprzedaż, Zakupy

www.goldmanrecruitment.pl

Dla naszego Klienta, uznanej firmy z branży transportowo - spedycyjnej, poszukujemy aktualnie osoby do działu handlowego na stanowisko

Specjalista ds. Sprzedaży Usług Spedycji
Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref. 180603/4383

Opis stanowiska:
  • aktywne nawiązywanie kontaktów z nowymi Klientami,
  • sprzedaż usług spedycji drogowej,
  • budowanie trwałych i długofalowych relacji z partnerami biznesowymi,
  • dbanie o pozytywny wizerunek Firmy,
  • monitoring konkurencji,
  • współpraca z Działem Spedycji Drogowej i nnymi dzialami firmy.
Wymagania:
  • mile widziane doświadczenie w sprzedaży usług spedycyjnych lub pokrewnych,
  • co najmniej komunikatywna znajomość j. angielskiego,
  • prawo jazdy kat. B,
  • dyspozycyjność i gotowość do częstych wyjazdów służbowych,
  • zaangażowanie, zorientowanie na efekty i motywacja zadaniowa,
  • rozwinięte kompetencje komunikacyjne oraz łatwość w nawiązywaniu i utrzymywaniu relacji biznesowych,
Oferta obejmuje:
  • pracę w stabilnej, dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej Firmie,
  • umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • niezbędne narzędzia pracy (samochód, telefon, komputer).