PwC
Data aktualizacji: 2020-11-20
Programista Integracji
Nr ref. 1689WD
Warszawa, mazowieckie
IT, Konsulting
angielski

PwC to sieć ponad 250 000 tysięcy pracowników w 158 krajach skupionych na tym, by dostarczać usługi najwyższej jakości w obszarach audytu, doradztwa podatkowego, konsultingu i rozwoju technologii. Dołącz do PwC i zmieniaj z nami zasady gry.

A career within Enterprise Architect services, will provide you with the opportunity to bring our clients a competitive advantage through defining their technology objectives, assessing solution options, and devising architectural solutions that help them achieve both strategic goals and meet operational requirements. We help build software and design data platforms, manage large volumes of client data, develop compliance procedures for data management, and continually researching new technologies to drive innovation and sustainable change.

W związku z dynamicznym rozwojem zespołu integracji poszukujemy osób na stanowisko Programisty Integracji. Oferujemy pracę przy projektach krajowych oraz zagranicznych w różnorodnych technologiach integracyjnych. Oferujemy szkolenia z wybranych narzędzi. Dajemy naszym pracownikom szansę rozwoju kariery w ramach zespołu integracji oraz w innych departamentach. Jesteśmy partnerem takich producentów rozwiązań ESB jak Mulesoft, Oracle, Microsoft. Od kandydatów oczekujemy minimum 2 lat doświadczenia w tworzeniu usług na szynie ESB w jednej z wymienionych technologii oraz chęci rozwoju w obszarze integracji.

Zakres obowiązków:

  • Tworzenie interfejsów WS (WSDL) na podstawie wymagań biznesowych
  • Implementacja procesów biznesowych w BPEL
  • Tworzenie schemy kanonicznej (XSD)
  • Tworzenie transformat między formatami danych  (XSLT)
  • U wybranych klientów również drobne wstawki w kodzie (Groovy)

Profil kandydata:

  • Programowanie w Java EE
  • Tworzenie serwisów SOA
  • Rozwój (development) ESB przynajmniej w jednym z rozwiązań: Mulesoft, Oracle, Tibco, IBM, Webmethods, Biztalk
  • SOAP, REST
  • BPMN
  • UML
  • XML
  • XPath, XSLT, XQuery
  • Relacyjne bazy danych i SQL
  • Bardzo dobry angielski w mowie i piśmie
  • Gotowość do wyjazdów w przypadku realizacji projektów dla klientów zagranicznych
  • Umiejętność pracy zarówno samodzielnej, jak i w zespole

Mile widziane:

  • Projektowanie (design) ESB
  • Znajomość produktów Mulesoft lub Oracle
  • PL/SQL
  • Projektowanie na poziomie HLD
  • Praca w metodyce Agile
  • Continuous Integration (Hudson, maven, ant)
  • Znajomość języka niemieckiego

Nasza oferta:

  • Stabilne zatrudnienie
  • Ciekawa praca w gronie profesjonalistów z wieloletnim doświadczeniem w międzynarodowych firmach
  • Kontakt z najnowszymi technologiami i trendami rynku IT
  • Możliwość rozwijania kompetencji i zdobycia doświadczenia przy rozwoju systemów informatycznych dla największych polskich i europejskich firm
  • Dogodna lokalizacja pracy
  • Prywatna opieka medyczna oraz karta Multisport
Administratorem danych osobowych przetwarzanych w ramach procesu rekrutacji jest PwC Advisory spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k., lub inna spółka z sieci PwC, do której kierowana jest aplikacja - lista spółek: https://www.pwc.pl/pl/o-nas/lista-spolek-pwc.html z siedzibą w Warszawie (00-633) przy ul. Polnej 11 (dalej jako: PwC lub administrator). Administrator będzie przetwarzał dane osobowe w celu przeprowadzenia rekrutacji na oferowane stanowisko. Po wyrażeniu odrębnej zgody, dane osobowe będą przetwarzane również w celu udziału w przyszłych rekrutacjach prowadzonych przez PwC oraz wysyłania powiadomień o ofertach pracy w PwC i o wydarzeniach związanych z pracą, które organizowane są przez PwC lub z udziałem PwC (np. targi pracy). Pełną informację o przetwarzaniu danych osobowych można znaleźć w Polityce Prywatności.