mBank S.A.
Data aktualizacji: 2018-08-14
Łódź, łódzkie
Bankowość

Specjalista ds. analiz jakości portfela

miejsce pracy: Łódź, łódzkie
numer referencyjny: AFE/119/2018

Zaaplikuj, jeśli:

  • masz doświadczenie w obszarze analiz jakości portfela kredytowego,
  • potrafisz budować raporty portfelowe w oparciu o hurtownię danych przy użyciu języków SQL lub SAS 4GL,
  • masz wykształcenie wyższe w zakresie ekonometrii, statystyki, matematyki finansowej lub pokrewnych kierunków,
  • dobrze się czujesz w zadaniach związanych z analizą danych,

Jeśli jesteś osobą samodzielną i charakteryzującą się analitycznym podejściem do rozwiązywania problemów to szybko odnajdziesz się w tym Zespole. Dodatkowo przydadzą Ci się umiejętności komunikacji i pracy w zespole (przekazywanie informacji, pozyskiwanie jej). Potrafisz obronić swoje zdanie i dzielić się pomysłami – zaaplikuj już dziś!

To co dajemy to możliwość:

•    rozwijania systemu informacji zarządczej w Pionie Ryzyka,
•    stawiania i weryfikowania hipotez na potrzeby zarządzania ryzykiem portfela detalicznego mBanku,
•    rozwoju umiejętności posługiwania się językami baz danych i tworzenia warstwy wizualnej wyników analiz,
•    pracy z wykorzystaniem narzędzi z rodziny SAS i Qlik,
•    budowy modeli statystycznych wspierających analizy portfelowe,
•    współpracy przy tworzeniu nowych rozwiązań produktowych i procesowych z zespołami polityki kredytowej, narzędzi i linii biznesowych.

Co możemy Ci zaoferować?

  • możliwość intensywnego rozwoju zawodowego w obszarze analiz i monitorowania portfela w Departamencie Zarządzania Ryzykiem Detalicznym
  • udział w ciekawych projektach bankowych
  • nowoczesne narzędzia do pracy z danymi
  • możliwość wykonywania pracy w trybie zdalnym (1-2 dni w tygodniu)

możliwość podjęcia współpracy w ramach umowy o pracę

Wysyłając niniejszą ofertę pracy wyrażam zgodę na przetwarzanie zawartych w niej moich danych osobowych, przez mBank SA z siedzibą w Warszawie, przy ul Senatorskiej 18, jak również przez spółki wchodzące w skład Grupy mBanku SA, w związku z aplikowaniem na ww. stanowisko, jak również dla przyszłych procesów rekrutacyjnych. Zostałem poinformowany o: 1/ przysługujących mi prawach m.in. dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania, jak również wyrażenia sprzeciwu na przetwarzanie dotyczących mnie danych; 2/ miejscu publikowania aktualnego wykazu spółek wchodzących w skład Grupy mBanku S.A. tzn. na stronie internetowej www.mbank.pl

Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Poziom stanowiska
Specjalista
Umiejętności
SQL Zdolności analityczne
Specjalista
Specjalista