Goldman Recruitment
Data aktualizacji: 2018-12-21
Network Security Specialist
Nr ref. 180806/4561
Warszawa, mazowieckie
IT

www.goldmanrecruitment.pl

Dla amerykańskiej firmy specjalizującej się w inżynierii produkcji, której hasłem nadrzędnym jest innowacja, poszukujemy kandydatów na stanowisko Cyber Security Specialist.

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:
  • odpowiedzialność za zarządzanie ticketami z obszaru Security Technology Services dla aplikacji bezpieczeństwa. Wymaga to bardzo dobrego zrozumienia technologii współdziałających ze sobą, takich jak: Active Directory, DNS, DHCP, Single Sign-on, Group Policy, RADIUS itp.,
  • procesowanie zapytań DNS i DHCP, Certificate Requests,
  • wsparcie zespołu Network Access Control,
  • współpraca z członkami globalnego zespołu,
  • zarządzanie podatnością serwerów STS w razie potrzeby,
  • monitorowanie i reagowanie na alerty,
  • gotowość na udział w on-callach w systemie rotacyjnym, w tym w godzinach wieczornych lub weekendowych,
  • zarządzanie raportowaniem danych o poziomie usług,
  • inne obowiązki zlecone przez kierownika zespołu STS.
Wymagania:
  • wyższe wykształcenie,
  • minimum 2-3 lata doświadczenia w obszarze IT, w tym preferowane minimum 2 lata doświadczenia w obszarze bezpieczeństwa IT,
  • biegła znajomość języka angielskiego (minimum na poziomie B2),
  • preferowane doświadczenie w administrowaniu systemem dla dużej infrastruktury Active Directory (około 20 000+ użytkowników),
  • doświadczenie w pracy z BlueCat dla zarządzania adresami IP, DNS i DHCP,
  • średnia znajomość Security Administration, Microsoft Windows Server 2008/2012/2016, Kerberos, Group Policy, LDAP,
  • znajomość i doświadczenie w zakresie najlepszych praktyk i technologii z obszaru bezpieczeństwa,
  • znajomość takich zagadnień jak: Incident, Problem, Change and Release management,
  • doświadczenie związane z administrowaniem taskami systemowymi przy użyciu PowerShell lub VBScript,
  • znajomość wirtualizacji (VMware), NAS / SAN storage,
  • znajomość zagadnień z obszaru sieci, w tym DNS i firewalls,
  • umiejętność pracy z systemem Linux preferowana.
Oferta obejmuje:
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • ubezpieczenie na życie,
  • program emerytalny,
  • Kartę Multisport,
  • możliwość pracy w międzynarodowym środowisku w ramach globalnej organizacji,
  • pracę w dynamicznym, przyjaznym i pomocnym otoczeniu z polityką otwartych drzwi,
  • unikalną kulturę organizacyjną skupioną na współpracy i rozwiązywaniu problemów,
  • profesjonalny pakiet szkoleniowy i pakiet onboarding.