mBank S.A.
Data aktualizacji: 2018-10-11
Tarnów, małopolskie
Bankowość, Obsługa klienta, Sprzedaż

Od nas dostaniesz:

Umowę
o pracę
Konkursy sprzedażowe Kartę
sportową
Prywatną opiekę medyczną Przejrzysty system wynagradzania Dostęp do bazy szkoleń

Zobacz, jak dbamy o pracowników!

Zaciekawiliśmy Cię?

mBank ostrzega: Praca z nami grozi wyjątkową współpracą!
Młodszy Specjalista ds. Sprzedaży w placówce partnerskiej mBanku
miejsce pracy: Tarnów, nr referencyjny: IP/76/0818

Twoje zadania:

  • sprzedaż produktów bankowych dla klientów indywidualnych (m.in. konta, kredyty, depozyty)
  • realizacja transakcji gotówkowych i bezgotówkowych
  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów
  • promowanie zdalnych kanałów dystrybucji

Potrzebne Ci będzie:

  • empatyczne nastawienie do pracy z klientem
  • motywacja do osiągania najlepszych wyników
  • konsekwencja w realizacji założonych celów
  • dynamizm w działaniu, otwartość i łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • praktyka w obsłudze Klienta lub sprzedaży, mile widziane doświadczenie w obsłudze kasowej
  • chęć zdobywania nowych umiejętności w aktywnej sprzedaży produktów bankowych
  • otwartość na pracę z mobilnymi narzędziami (smartfon, tablet)

Poziom stanowiska
Specjalista