Goldman Recruitment
Data aktualizacji: 2020-01-02
Full Stack .NET Developer
Nr ref. 180863/4603
Warszawa, mazowieckie
IT

www.goldmanrecruitment.pl

Dla londyńskiego Klienta specjalizującego się w dostarczaniu kompleksowych rozwiązań IT, poszukujemy kandydatów na stanowisko Full Stack .NET Developera. Wynagrodzenie: 100 - 150 zł netto +VAT/ h w ramach umowy B2B.

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:
  • uczestnictwo w doborze stacku technologicznego,
  • tworzenie rozwiązań w oparciu o .NET 4.5 oraz .NET Core,
  • wykorzystanie nowoczesnych technologii frontendowych, w tym frameworka Angular 5/6,
  • praca w zespołach Scrumowych,
  • ścisła współpraca z zespołem Testerów,
  • praca w zgodzie z podejściem TDD.
Wymagania:
  • co najmniej 3-letnie doświadczenie komercyjne w tworzeniu aplikacji webowych,
  • znajomość języków: C#, HTML, CSS i JavaScript,
  • znajomość frameworka Angular lub React,
  • doświadczenie w pracy z bazami danych MS SQL,
  • umiejętność pisania testów jednostkowych przy wykorzystaniu nUnit,
  • doświadczenie w pracy z rozwiązaniami chmurowymi Microsoft Azure (inne równie mile widziane),
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (poziom min. B2).

Mile widziane:

  • umiejętność pracy z bazami NoSQL,
  • wcześniejsze doświadczenie w pracy w środowisku międzynarodowym.
Oferta obejmuje:
  • współpracę w ramach umowy o pracę lub umowy B2B,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • możliwość pracy zdalnej w wymiarze 2 - 3 dni w tygodniu,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • Kartę Multisport,
  • dofinansowanie szkoleń,
  • elastyczne godziny pracy.