Temat tygodnia
Zobaczcie, jaki udział mają kobiety we wdrażaniu innowacji już dziś, a co może być melodią przyszłości.
Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
Przeglądana oferta pracy jest nieaktualna
EY (dawniej Ernst & Young)
Data aktualizacji: 2018-10-18
Warszawa, mazowieckie
Konsulting, Analiza
Data aktualizacji: 2018-10-18
Praktykant - Analityk, Dział Doradztwa Transakcyjnego, Zespół Pozyskania Finansowania i Restrukturyzacji
EY (dawniej Ernst & Young) to światowy lider w zakresie profesjonalnych usług doradczych. Ponad 212 000 specjalistów w zakresie audytu, doradztwa biznesowego, podatkowego i prawnego oraz transakcyjnego, zatrudnionych w 150 krajach, łączy swoją wiedzę i międzynarodowe doświadczenie ze znajomością lokalnych uwarunkowań. EY to jedna z wiodących  firm doradczych na polskim rynku, zatrudniająca ponad 2500 profesjonalistów w Warszawie, Katowicach, Krakowie, Łodzi, Poznaniu, Wrocławiu i Gdańsku. Poprzez swoje działania ma ambicję budować lepszy świat pracy dla swoich klientów, pracowników i całej społeczności.
 
Dział Doradztwa Transakcyjnego, Zespół Pozyskania Finansowania i Restrukturyzacji
 
Zespół Pozyskania Finansowania i Restrukturyzacji to doświadczeni specjaliści zajmujący się doradztwem w procesach strukturyzacji i pozyskania finansowania oraz procesach restrukturyzacji przedsiębiorstw. Współpracujemy zarówno z największymi podmiotami giełdowymi, jak również z przedsiębiorstwami prywatnymi.
 
Pomagamy naszym klientom na każdym etapie procesu organizacji finansowania, począwszy od wstępnych analiz i określenia struktury finansowania, poprzez rozmowy  i negocjacje z instytucjami finansowymi.
 
W zakresie restrukturyzacji wspieramy naszych klientów zarówno na etapie restrukturyzacji sądowej, jak i pozasądowej. Pomagamy ocenić możliwości i opracować skuteczny plan restrukturyzacyjny, pozwalający osiągnąć cele strategiczne firmy, niejednokrotnie korzystając z dostępnych narzędzi analitycznych (np. modele finansowe, prognozy płynnościowe, narzędzia do analizy Big Data).
 

Od kandydatów – studentów/absolwentów kierunków ekonomicznych oczekujemy:

  • zainteresowania tematyką corporate finance, w tym finansowania i restrukturyzacji przedsiębiorstw,
  • zdolności analitycznych,
  • umiejętności obsługi MS Excel oraz MS Powerpoint,
  • mile widziane doświadczenia w zakresie modelowania finansowego,
  • umiejętności pracy w zespole i łatwości nawiązywania kontaktów,
  • dobrej organizacji pracy i zaangażowania,
  • dobrej znajomości języka angielskiego.

Dodatkowym atutem będzie:

  • aktywny udział w projektach na studiach,
  • wcześniejsze doświadczenie w pokrewnych obszarach.

Oferujemy:

Najlepsza praktyczna szkoła biznesu
Kwalifikacje oraz certyfikaty
Indywidulna mapa szkoleń
Elastyczny czas i miejsce pracy
Własny Career Consuelor
Program EY Care&Wellness i owoce w biurze
Pożyczka na start
Biuro z ładnym widokiem i w prestiżowej lokalizacji
O EY Polska

Jesteśmy globalną firmą doradczą - pomagamy przedsiębiorcom, organizacjom i społecznościom najlepiej wykorzystać swój potencjał.
Realizujemy projekty w zakresie: Audytu, Doradztwa Podatkowego, Transakcyjnego i Biznesowego (w tym IT). Zatrudniamy ponad 240 000 wyjątkowych ludzi w ponad 150 krajach na świecie.
W Polsce jest nas ponad 2800, a pracujemy w: Warszawie, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Łodzi, Poznaniu i Wrocławiu. Codziennie tworzymy razem niesamowite rzeczy.
Mamy ludzi, ścieżkę rozwoju i szkolenia, dzięki którym również Ty poradzisz sobie z najbardziej prestiżowymi projektami.

EY jest pracodawcą równych szans, doceniamy różnorodność w zakresie wiedzy i doświadczenia naszych pracowników. EY zapewnia wszystkim kandydatom jednakowe szanse w procesie rekrutacji, niezależnie od płci, wieku, rasy, wyznania, orientacji seksualnej, pochodzenia, niepełnosprawności lub jakiejkolwiek innej prawnie chronionej podstawy, zgodnie z obowiązującym prawem.