mBank S.A.
Data aktualizacji: 2018-10-19
Łódź, łódzkie
Bankowość, Obsługa klienta

Od nas dostaniesz:

Kartę< br/>sportową Dostęp do wewnętrznego rynku pracy Elastyczny czas pracy
Prywatną opiekę medyczną Dostęp do kursów LinkedIn Learning Atrakcyjne lokalizacje miejsca pracy

Zobacz, jak się u nas pracuje!

Chcesz więcej?

mBank ostrzega:
Praca z nami grozi przyjemnością codziennych zadań!
Specjalista ds. rozwoju bankowości mobilnej
miejsce pracy: Łódź, nr referencyjny: AKU/008/0418

Miejsce pracy: Łódź, DEK, Przystanek mBank

Główne zadania:

  • Współpraca przy tworzeniu strategii w obszarze bankowości mobilnej
  • Rozwój aplikacji mobilnej poprzez kreowanie innowacyjnych rozwiązań i prowadzenie projektów we współpracy z innymi jednostkami banku
  • Przygotowywanie wymagań biznesowych i dokumentacji projektowych. Projektowanie funkcjonalności, prototypowanie i testowanie rozwiązań
  • Analiza ścieżek i projektowanie doświadczenia klientów w kanałach mobilnych
  • Opracowywanie i optymalizacja scenariuszy adopcyjnych
  • Projektowanie, optymalizacja i rozwój scenariuszy i narzędzi m-commerce.
  • Analiza rynku i identyfikacja nowych trendów oraz najlepszych praktyk i rozwiązań w zakresie rozwiązań mobilnych

Jeśli posiadasz:

  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki biznesowe oraz takie, w których klient jest w centrum uwagi)
  • Doświadczenie w obszarze projektowania rozwiązań cyfrowych (np. aplikacje mobilne, webowe, strony www) lub w projektowaniu i wdrażaniu usług/produktów dla klienta
  • Podstawową wiedzę z zakresu technologii mobilnych
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie pozwalającym na swobodną komunikację oraz lekturę materiałów w języku obcym
  • Umiejętność pracy zespołowej
  • Silną motywacja do pracy
  • Samodzielność w realizowaniu zadań
  • Dobrą organizacja pracy i planowanie swojego czasu
  • Otwartość na nowe wyzwania i chęć uczenia się

Dodatkowym atutem będzie:

  • Wiedza z zakresu prowadzenia projektów metodykami zwinnymi, np. SCRUM
  • Wiedza z zakresu budowy interfejsów użytkownika i interakcji z klientem w kanałach elektronicznych

Poziom stanowiska
Specjalista