Michael Page
Data aktualizacji: 2019-10-02
Specjalista ds. konsolidacji
Nr ref. 31226_MP_PL
Wrocław, dolnośląskie
BPO/SSC

Wrocław31226_MP_PL

Naszym klientem jest firma z branży farmaceutycznej - druga największa sieć aptek w Polsce.
Oferujemy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie;
  • Pracę w międzynarodowym środowisku przy ciekawych projektach;
  • Możliwości rozwoju zawodowego.
Opis stanowiska
  • Współpraca przy weryfikacji danych finansowych;
  • Wprowadzanie zweryfikowanych sprawozdań finansowych spółek do aplikacji konsolidacyjnej;
  • Przygotowywanie i księgowanie korekt konsolidacyjnych;
  • Współpraca przy sporządzaniu sprawozdań finansowych;
  • Sprawozdawczość finansowa na potrzeby Holdingu.
Profil kandydata
  • Wykształcenia wyższego ekonomicznego (preferowane z zakresu rachunkowości);
  • Bardzo dobrej znajomości Ustawy o rachunkowości;
  • Znajomość międzynarodowych Standardów Rachunkowości oraz Międzynarodowych Standardów Sprawozdawczości Finansowej (MSR i MSSF);
  • Doświadczenia przy sporządzaniu sprawozdań finansowych;
  • Znajomość zasad sporządzania skonsolidowanych sprawozdań finansowych;
  • Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego;
  • Biegłej znajomości obsługi komputera (MS Office: Word, Excel);
  • Samodzielności w rozwiązywaniu problemów;
  • Komunikatywności, zaangażowania, odpowiedzialności.

Jeśli czujesz, ze ta oferta jest dla Ciebie, kliknij w przycisk aplikuj
i prześlij nam swoje CV lub profil LinkedIn.

DLACZEGO MICHAEL PAGE?

  • Kandydat w centrum uwagi
  • Doradztwo i pełne wsparcie
  • Najlepsze oferty pracy od sprawdzonych pracodawców
Poziom stanowiska
Specjalista
Specjalista
Specjalista