Michael Page
Data aktualizacji: 2019-03-10
Samodzielna Księgowa (m/k)
Nr ref. 31334_MP_PL
Warszawa, mazowieckie
Księgowość, BPO/SSC

Warszawa31334_MP_PL

Naszym klientem jest międzynarodowa spółka budowlana (generalny wykonawca).
Oferujemy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pakiet benefitów pozapłacowych
  • Elastyczne godziny pracy
  • Rodzinna atmosfera
  • Nowoczesne biuro
Opis stanowiska
  • Kompleksowa obsługa i kontrola ksiąg rachunkowych spółki, w tym:
  • Księgowanie wszelkich operacji gospodarczych (faktury kosztowe, przychodowe, wyciągi bankowe, raporty kasowe)
  • Sporządzanie miesięcznych i rocznych sprawozdań finansowych
  • Sporządzanie deklaracji VAT oraz VAT-UE
  • Kalkulacja CIT oraz nadzór nad prawidłowości rozliczeń podatkowych
  • Sprawozdawczość do GUS i NBP
  • Udział w zamknięciu okresów sprawozdawczych
  • Współpraca z audytorami zewnętrznymi
Profil kandydata
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (Finanse i Rachunkowość)
  • Min. 4-5 lat doświadczenia na samodzielnym stanowisku w księgowości spółki deweloperskiej lub budowlanej
  • Bardzo dobra znajomość funkcjonowania mechanizmu odwrotnego obciążenia - warunek konieczny
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Doświadczenie w pracy z systemami klasy ERP
  • Zaangażowanie, samodzielność oraz wysoki poziom odpowiedzialności
  • Umiejętność pracy pod presją czasu

Jeśli czujesz, ze ta oferta jest dla Ciebie, kliknij w przycisk aplikuj
i prześlij nam swoje CV lub profil LinkedIn.

DLACZEGO MICHAEL PAGE?

  • Kandydat w centrum uwagi
  • Doradztwo i pełne wsparcie
  • Najlepsze oferty pracy od sprawdzonych pracodawców
Poziom stanowiska
Specjalista
Specjalista
Specjalista