Bank Millennium S.A.
Data aktualizacji: 2018-12-20
Gdańsk, pomorskie
Bankowość, Podatki, Księgowość

W Banku Millennium cenimy różnorodność, bo każdy z nas jest inny i prezentuje swoje, oryginalne
spojrzenie na świat. Dzięki temu tworzymy kompletny, zgrany zespół.
Dołącz do nas i rozwijaj się w jednej z największych i najbardziej innowacyjnych
instytucji finansowych w Polsce, ceniącej najwyższe standardy i doskonałą jakość.

Obecnie poszukujemy kandydatów do Departamentu Bankowości Transakcyjnej w Gdańsku, na stanowisko:
Doradca Produktowy w Departamencie Bankowości Transakcyjnej
Miejsce pracy: Gdańsk, pomorskie
Nr. Ref.: KwF/DBT/ZP

Obowiązki:

Wygenerowanie jak najwyższego długoterminowo stabilnego wyniku z Bankowości Transakcyjnej na Klientach DBP w podległych regionach, poprzez:
  • Zwiększenie penetracji produktowej (w zakresie produktów Bankowości Transakcyjnej) i lojalności klientów
  • Aktywowanie klientów banku w zakresie przeprowadzania obrotów pieniężnych w BM
  • Bezpośrednie wspieranie Doradców DBP w procesie sprzedaży produktów Bankowości Transakcyjnej Klientom (obecnym i potencjalnym)

Wymagamy:

  • Umiejętności samodzielnego zarządzania portfelem klientów i budżetem sprzedaży
  • Doświadczenia w obsłudze klientów z segmentu średnich i dużych przedsiębiorstw oraz sprzedaży produktów dla tego segmentu klientów
  • Znajomości rynku i potrzeb segmentu średnich i dużych przedsiębiorstw
  • Ambicji, wytrwałości i dobrej organizacji pracy, orientacji na cel
  • Troski o jakość i satysfakcję klienta
  • Wykształcenia minimum średniego
  • Znajomości języka angielskiego
  • Dobrej znajomości MS Office (zwłaszcza Word i PowerPoint)
  • Umiejętności budowania trwałych relacji z klientami
  • Prawa jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Interesującą i odpowiedzialną pracę na podstawie umowy o pracę na zastępstwo w jednym z kluczowych obszarów produktowych banku
  • Możliwości rozwoju zawodowego i ciągłego podnoszenia kwalifikacji
  • Samochód służbowy, telefon komórkowy i notebook
Aplikuj w ciągu 14 dni od daty emisji ogłoszenia.
W formularzu wpisz numer referencyjny.
Skontaktujemy się z wybranymi osobami.