Michael Page
Data aktualizacji: 2019-05-15
Senior HR Business Partner
Nr ref. 31710_MP_PL
Gniezno, wielkopolskie
BPO/SSC, Human Resources

Gniezno31710_MP_PL

Naszym klientem jest skandynawska firma produkcyjna wyróżniająca się doskonałymi warunkami pracy, stabilnością zatrudnienia i turkusowym stylem zarządzania.
Oferujemy
  • Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie i bogaty pakiet benefitów
  • Elastyczne godziny pracy
  • Idealne miejsce dla pełnych pasji specjalistów chcących wdrożyć swoje pomysły
  • Pracę w środowisku międzynarodowym
Opis stanowiska
  • Wsparcie liderów w realizacji procesów HR takich jak: ocena roczna, budowanie planów sukcesji, onboarding, rozwój pracowników oraz innych
  • Realizacja polityki zarządzania zasobami ludzkimi w obszarze pracowników produkcyjnych
  • Zarządzanie procesem wdrażania zmian organizacyjnych
  • Koordynacja procesów związanych z onboardingiem nowych pracowników oraz analiza exit interviews odchodzących osób
  • Ustalenie strategii i prowadzenie procesów rekrutacyjnych
  • Wsparcie komunikacji w organizacji
  • Planowanie rozwoju pracowników, zbieranie potrzeb i identyfikacja niezbędnych kompetencji (wykorzystanie coachingu i mentoringu)
  • Kreowanie rozwiązań wspierających osiąganie celów biznesowych
  • Monitorowanie trendów rynkowych i proponowanie nowych rozwiązań
Profil kandydata
  • Minimum 5-letnie doświadczenie zawodowe w podobnej roli
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (co najmniej B2)
  • Znajomość prawa pracy
  • Bardzo dobra znajomość MS Office (Excel, Power Point, Word)
  • Rozumienie procesów HR i umiejętność wdrażania ich w praktykę
  • Wysokie umiejętności budowania relacji i współpracy z biznesem
  • Mile widziana wiedza z zakresu coachingu/mentoringu

Jeśli czujesz, ze ta oferta jest dla Ciebie, kliknij w przycisk aplikuj
i prześlij nam swoje CV lub profil LinkedIn.

DLACZEGO MICHAEL PAGE?

  • Kandydat w centrum uwagi
  • Doradztwo i pełne wsparcie
  • Najlepsze oferty pracy od sprawdzonych pracodawców
Poziom stanowiska
Specjalista
Specjalista
Specjalista