Capgemini Polska
Data aktualizacji: 2019-01-14
Kraków, małopolskie
Księgowość, BPO/SSC
angielski, francuski

Młodszy księgowy z językiem francuskim

Jeśli...

  • Chcesz rozpocząć swoją karierę w międzynarodowej firmie
  • Chcesz wykorzystywać swoje umiejętności analityczne w codziennej pracy
  • Mówisz bardzo dobrze po francusku (B2) i komunikatywnie po angielsku (B1)
  • Chcesz rozwijać się w obszarze Finansów i Księgowości

...mamy dla Ciebie pracę!

Brzmi dobrze? Jeśli TAK, mamy dla Ciebie propozycję.

Nie wymagamy od Ciebie doświadczenia zawodowego, dlatego już na samym poczatku pracy zapewniamy bogaty pakiet szkoleń, które pomogą Ci zaklimatyzowac się z naszej organizacji i nauczyć się swoich obowiązków!

Opis stanowiska

  • Uzgadnianie kont bilansowych
  • Udział w przygotowywaniu sprawozdań finansowych
  • Księgowanie w systemie ERP
  • Uzgadnianie bilansów wewnątrzorganizacyjnych, przed zamknięciem i po zamknięciu miesiąca
  • Obsługa środków twałych
  • Przygotowywanie deklaracji podatkowych

Co oferujemy?

Praca w zgranym zespole
i przyjaznej atmosferze
Ściżka liderska
i ekspercka
Premie, w tym także
za polecenia kandydatów
do pracy
Szeroka oferta szkoleń
i dofinansowanie kursów
Dodatkowe
ubezpieczenie na życie
Bogaty pakiet
dodatków (fitness,
siłownia, kino, itp.)
Równe szanse
Technologie wspierające
Racjonalne adaptecje
Imprezy integracyjne
i wspólne świętowanie
Coroczny
piknik rodzinny
Prywatna opieka medyczna
również dla Twojej rodziny
Wolontariat pracowniczy
i ciekawe projekty CSR
Parkingi dla rowerzystów
i carpooling

O nas

Capgemini jest jedną z wiodących światowych firm specjalizujących się w usługach konsultingowych, technologiach IT.
Analizy rynkowe, HR, finanse i księgowość, zakupy, transformacja, automatyzacja, a może zarządzanie wiedzą? Te obszary nie mają przed nami tajemnic! W Business Services pracujemy aż w 30 językach i międzynarodowym zespole - są w nim osoby prawie 60 narodowości! Dołącz do naszego zespołu.