Deloitte
Data aktualizacji: 2022-02-04
Warszawa, mazowieckie
Konsulting

Kogo szukamy

Aktualnie do Działu Konsultingu poszukujemy kandydatów zainteresowanych pracą w obszarze SAP PP/PM/QM.

  • 2-3 lata  (min. 4 lata dla senior) doświadczenia zawodowego w obszarze implementacji systemu SAP, z uwzględnieniem analizy wymagań, projektowania rozwiązań i konfiguracji systemu;
  • Dobrej, praktycznej znajomości procesów biznesowych w obszarze specjalizacji;
  • Umiejętności współpracy z Klientami korporacyjnymi;
  • Komunikatywnej znajomości języka angielskiego, mile widziana znajomość j. niemieckiego;
  • Wysoko rozwinięte umiejętności analityczne;
  • Gotowość do podróży służbowych.
3+
Lata doświadczenia
Dyplom magistra
Dyplom licencjata
Angielski
Angielski
Polski
Polski

Inne wymagania

SAP PP
SAP PP
SAP Hana
SAP Hana
Gotowość do pracy poza miejscem zamieszkania

Twoja przyszła rola

  • Udział w projektach rozbudowy, udoskonalania i utrzymania systemów SAP PP/PM/QM;
  • Analiza procesów biznesowych, wdrażanie projektowanych rozwiązań;
  • Usuwanie problemów, świadczenie wsparcia technicznego oraz sporządzanie dokumentacji projektowej.

Co oferujemy

  • Udział w dużych i kompleksowych projektach SAP ERP prowadzonych przy użyciu metodyk zwinnych (Agile), w Polsce i Unii Europejskiej, w międzynarodowym środowisku;
  • Zdobycie doświadczeń w programach transformacji biznesowej w oparciu o platformę S/4 HANA, aby pomóc naszym klientom korporacyjnym przeobrazić się w „inteligentne przedsiębiorstwa”;
  • Możliwość uczestnictwa w innowacjach związanych z Internetem Rzeczy (IoT) i Sztuczną Inteligencją (AI) bazujących na SAP Leonardo;
  • Szeroki zakres szkoleń oraz duże możliwości uczenia się i rozwijania kompetencji twardych i miękkich;
  • Pracę na projektach w kraju i zagranicą;
  • Przyjazną atmosferę pracy i współpracę w zespole zaangażowanych profesjonalistów;
  • Dynamiczne środowisko pracy;
  • Atrakcyjne warunki współpracy.
Masaż w biurze
Language courses
Praca z wykorzystaniem najnowszych technologii
Darmowa wypożyczalnia rowerów
Kreatywne środowisko pracy
Wewnętrzny program rozwoju kariery
Ludzie z którymi chce się pracować
International travel insurance
Międzynarodowe ubezpieczenie podróżne
Challenging tasks
Ambitne zadania
Czasoumilacze
Dostęp do rozbudowanej sieci kontaktów biznesowych
Multiple geographies and clients
Mnogość rynków i klientów
Świeże owoce dostępne w każdej kuchni
Praca z największymi markami
High-profile projects
Prestiżowe projekty
Jasno zdefiniowana ścieżka rozwoju i awansu
Karta Multisport
Deloitte Adventure Team

O Deloitte

Deloitte to różnorodność ludzi, doświadczeń, branż i usług, w których je realizujemy - w 150 krajach na świecie. To wyzwania intelektualne, dobry start zawodowy, możliwości ciągłego rozwoju i zebrania cennych życiowych doświadczeń. Musisz zrobić pierwszy krok - postawić kropkę na końcu wysyłanego CV, a potem podpisywanej umowy o pracę. Deloitte to po prostu dobry wybór. I kropka.

O zespole

Od 1989 roku globalny zespół Deloitte ds. SAP świadczy usługi na najwyższym światowym poziomie, pomagając międzynarodowym firmom przeprowadzić transformacje biznesowe i osiągnąć kluczowe cele. 16 tys. specjalistów Deloitte wsparło ponad 3,5 tys. firm w skutecznym wdrożeniu systemów SAP i osiągnięciu wymiernych korzyści z tych inwestycji.

Deloitte prężnie rozwija dział wdrożeń SAP i w uznaniu otrzymało od firmy SAP w roku 2018 dwie ważne nagrody 'Partner of the Year' – za współpracę we wdrożeniach SAP S/4HANA oraz SAP Leonardo w dużych przedsiębiorstwach: https://www2.deloitte.com/us/en/pages/technology/solutions/sap-services.html

  • Dołącz do nas i stań się członkiem wiodącego zespołu mistrzów innowacji, pionierów wdrażających najnowsze rozwiązania branżowe – a uzyskasz niezrównane możliwości błyskawicznego rozwoju kariery zawodowej.
  • Pomagaj nam wytyczać kierunek rozwoju inteligentnego przedsiębiorstwa, rozwiązując złożone problemy biznesowe wspólnie z naszymi klientami. Poszukujemy nowych sposobów działania z wykorzystaniem automatyzacji, cyfryzacji i integracji systemów;
  • Korzystamy z metodyk Agile i Design Thinking, oraz najnowszych technologii, włącznie z rozwiązaniami chmurowymi, zaawansowanej analityki, IoT oraz inteligencji stosowanej, by dostarczać rozwiązania SAP nowej generacji;
  • Stań się członkiem społeczności konsultantów SAP, w ramach której zdobędziesz nowe umiejętności, pogłębisz posiadaną wiedzę i poznasz różne branże przemysłu.