Michael Page
Data aktualizacji: 2019-01-18
Interim Finance Manager
Nr ref. 32176_MP_PL
Legnica, dolnośląskie
Księgowość, BPO/SSC, Analiza

Podobne oferty pracy

Capgemini Polska
Poznań, Gdańsk, Katowice, Wrocław, Lublin, Warszawa, Kraków, Opole

Legnica32176_MP_PL

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma produkcyjna o globalnym zasięgu działania. Polski zakład produkcyjny zlokalizowany jest w okolicy Legnicy.
Oferujemy
  • Atrakcyjną pracę w firmie będącej w fazie szybkiego wzrostu;
  • Możliwość uczestniczenia w interesującym projekcie;
  • Konkurencyjne wynagrodzenie.
Opis stanowiska
  • Zarządzanie pracą całego pionu finansowego jak i jego rozwijanie (kontroling oraz księgowość);
  • Współtworzenie i realizacja strategii finansowej spółki;
  • Nadzór nad przygotowywaniem sprawozdań finansowych;
  • Zapewnienie prawidłowego i terminowego rozliczenia podatkowego;
  • Miesięczne raportowanie wyników;
  • Tworzenie analiz finansowych i analiz rentowności prowadzonych inwestycji wraz z rekomendacją konkretnych działań;
  • Współpraca z instytucjami zewnętrznymi, audytorami, inwestorami, prawnikami i innymi podmiotami zewnętrznymi;
  • Zarządzanie płynnością finansową spółki.
Profil kandydata
  • Co najmniej 5 lat doświadczenia w finansach na podobnym stanowisku;
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego;
  • Mile widziane doświadczenie w projektach interimowych;
  • Bardzo dobra znajomość systemów ERP;
  • Bardzo dobre umiejętności interpersonalne i komunikacyjne, gotowość do podjęcia odpowiedzialności za zarządzanie zespołem.

Jeśli czujesz, ze ta oferta jest dla Ciebie, kliknij w przycisk aplikuj
i prześlij nam swoje CV lub profil LinkedIn.

DLACZEGO MICHAEL PAGE?

  • Kandydat w centrum uwagi
  • Doradztwo i pełne wsparcie
  • Najlepsze oferty pracy od sprawdzonych pracodawców
Poziom stanowiska
Kierownik