Michael Page
Data aktualizacji: 2019-08-24
Senior Financial Controller
Nr ref. 32217_MP_PL
Warszawa, mazowieckie
Kontroling, Księgowość, BPO/SSC

Warszawa32217_MP_PL

Dla naszego Klienta, międzynarodowej, znanej i rozwijającej się spółki z branży nieruchomości poszukujemy osoby na stanowisko Senior Financial Controller do siedziby w centrum Warszawy.
Oferujemy
Nasz Klient oferuje pracę w firmie o rodzinnej atmosferze, z dużą dynamiką rozwoju, wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i możliwość rozwoju.
Opis stanowiska
  • Odpowiedzialność za w przygotowywanie rocznego budżetu, forecastu, planu wieloletniego oraz kontrola ich realizacji i analiza odchyleń,
  • Przygotowanie i analiza nowych projektów inwestycyjnych, ROI, DCF, IRR,
  • Okresowe raportowanie według standardów grupowych (IFRS, UoR),
  • Raportowanie do banków, monitorowanie przestrzegania umów bankowych,
  • Bieżąca współpraca z działem finansowym spółki matki w/s raportów ad-hoc,
  • Przygotowywanie miesięcznych raportów zarządczych dla kierownictwa firmy,
  • Dostarczanie informacji zarządczej, służącej do podejmowania decyzji kierownictwu firmy,
  • Monitorowanie niefinansowych parametrów działalności operacyjnej,
  • Rozwój narzędzi raportowych i kontrolingowych,
  • Współpraca z audytorami, z działem księgowym,
  • Konsultowanie i monitorowanie finansowego wpływu decyzji biznesowych, np. nowe / istniejące kontrakty, pożyczka wewnętrzna / zewnętrzna,
  • Aktywny udział w procesach zakupu/sprzedaży projektów inwestycyjnych,
Profil kandydata
  • Wykształcenie wyższe z zakresu: finansów lub ekonomii/nauk ścisłych,
  • Doświadczenie na samodzielnym stanowisku minimum 2-3 lata w dziale kontrolingu w spółkach z branży real estate lub w banku inwestycyjnych lub funduszach,
  • Mile widziane doświadczenie w zarządzaniu zespołem,
  • Certyfikat ACCA, CFA lub CIMA, lub w trakcie uprawnień,
  • Gruntowna wiedza z obszaru analizy finansowej, rachunkowości finansowej i zarządczej,
  • Rozumienie procesów biznesowych,
  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego,
  • Biegła znajomość pakietu Office, w szczególności Excel (VBA będzie dodatkowym atutem),
  • Umiejętność analitycznego myślenia i wyciągania wniosków,
  • Dokładność, systematyczność, terminowość i doskonała organizacja pracy własnej i nie tylko

Jeśli czujesz, ze ta oferta jest dla Ciebie, kliknij w przycisk aplikuj
i prześlij nam swoje CV lub profil LinkedIn.

DLACZEGO MICHAEL PAGE?

  • Kandydat w centrum uwagi
  • Doradztwo i pełne wsparcie
  • Najlepsze oferty pracy od sprawdzonych pracodawców
Poziom stanowiska
Specjalista
Specjalista