Temat tygodnia
Zobacz, co decyduje o tym, że jedni dostają awans, a inni nie.
Przeglądana oferta pracy jest nieaktualna
Michael Page
Data aktualizacji: 2019-03-12
HR Manager
Nr ref. 32249_MP_PL
Warszawa, mazowieckie
BPO/SSC, Human Resources
HR Manager

HR Manager

Warszawa32249_MP_PL

Naszym klientem jest międzynarodowa firma marketingowa działająca na rynku Polskim od ponad 10 lat. Organizację najbardziej charakteryzuje ugruntowana pozycja i duża dynamika, wynikająca z intensywnego rozwoju.
Oferujemy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i pakiet benefitów
  • Prace w międzynarodowym środowisku
  • Idealne miejsce dla pełnych pasji specjalistów chcących wdrożyć swoje pomysły
Opis stanowiska
  • Tworzenie strategii personalnej, która będzie odzwierciedleniem rzeczywistych potrzeb biznesowych, między innymi w zakresie zarządzania kluczowymi kompetencjami w organizacji oraz budowy zaangażowanego zespołu pracowników
  • Współtworzenie kultury organizacyjnej opartej na wartościach
  • Zarządzanie zespołem oraz monitoring kluczowych wskaźników KPI w obszarze HR, które wpłyną na realizacje celów biznesowych Firmy
  • Budowa strategii Employer Brandingowej Firmy zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz organizacji
  • Zarządzanie talentami, stworzenie ocen okresowych, uaktualnienie systemu motywacyjnego oraz siatki płac
  • Wsparcie Zarządu i kadry kierowniczej w realizacji ich zadań i celów biznesowych w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi
  • Nadzorowanie wszystkich funkcji w obszarze zarządzania zasobami ludzkimi (procesy rekrutacji, zatrudnienia itd.)
  • Zarządzanie procesem rozwoju pracowników
  • Zapewnienie ścieżek sukcesji na kluczowych stanowiskach,
  • Nadzór nad poprawnością stosowania przepisów prawa lokalnego
  • Tworzenie budżetu rocznego i nadzorowanie jego wykonania
  • Przygotowywanie raportów na potrzeby HQ, RHQ oraz zarządu
Profil kandydata
  • Doświadczenie w budowaniu i wdrażaniu strategii personalnej-minimum 6 lat
  • Ma wysoko rozwinięte kompetencje przywódcze - będzie inspiracją oraz mentorem dla zespołu i kadry managerskiej
  • Ma wysoką świadomość biznesową
  • Jest samodzielny w działaniu, ma wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne dzięki, którym potrafi współpracować zarówno z Zarządem, jak i Kierownictwem Firmy
  • Ma bardzo dobrą znajomość narzędzi MS Office (Word, Excel, PowerPoint)
  • Zna bardzo dobrze język angielski
  • Znajomość branży reklamowej/IT mile widziana

Jeśli czujesz, ze ta oferta jest dla Ciebie, kliknij w przycisk aplikuj
i prześlij nam swoje CV lub profil LinkedIn.

DLACZEGO MICHAEL PAGE?

  • Kandydat w centrum uwagi
  • Doradztwo i pełne wsparcie
  • Najlepsze oferty pracy od sprawdzonych pracodawców