Michael Page
Data aktualizacji: 2020-01-31
Specjalista ds. marketingu
Nr ref. 32450_MP_PL
Warszawa, mazowieckie
BPO/SSC

Podobne oferty pracy

Capgemini Polska
Poznań, Gdańsk, Katowice, Wrocław, Lublin, Warszawa, Kraków, Opole

Warszawa32450_MP_PL

Nasz klient to firma oferująca najwyższej jakości usługi, laureat wielu europejskich nagród za najlepsze rozwiązania i produkty. Firma stawia na wysoką jakość obsługi klienta. pracując na bardzo wysokich standardach. Co więcej, firma jest odpowiedzialna społecznie, angażując się w projekty związane z ochroną środowiska.
Oferujemy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie odpowiadające kompetencjom
  • Możliwość szybkiego rozwoju
  • Międzynarodowe projekty
  • Przyjazne środowisko pracy
Opis stanowiska
  • Wsparcie w procesie definicji produktów oferowanych w każdej z lokalizacji, kreowanie i realizacja działań mających na celu zwiększenie rozpoznawalności produktów
  • Wsparcie w tworzeniu strategii cenowej
  • Zarządzanie działaniami promocyjnymi on-line oraz off-line
  • Utrzymywanie i rozwój serwisów internetowych w celu zwiększenia konwersji i ruchu na stronach internetowych
  • Optymalizacja stron internetowych, wdrażanie nowych funkcjonalności
  • Wspieranie działań z zakresu SEO/SEM oraz e-mail marketing
  • Praca przy programie lojalnościowym
  • Nadzorowanie i koordynowanie pracy agencji reklamowych, interaktywnych i innych firm zewnętrznych
  • Monitorowanie działań konkurencji na rynku polskim i rynkach lokalnych
  • Ścisła współpraca z globalnymi strukturami firmy
Profil kandydata
  • Minimum rok doświadczenia w obszarze marketingu
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Duża samodzielność i chęć uczenia się
  • Umiejętność zarządzania projektami
  • Mile widziane doświadczenie w e-mail marketingu

Jeśli czujesz, ze ta oferta jest dla Ciebie, kliknij w przycisk aplikuj
i prześlij nam swoje CV lub profil LinkedIn.

DLACZEGO MICHAEL PAGE?

  • Kandydat w centrum uwagi
  • Doradztwo i pełne wsparcie
  • Najlepsze oferty pracy od sprawdzonych pracodawców
Poziom stanowiska
Specjalista