Michael Page
Data aktualizacji: 2019-06-10
Warszawa, mazowieckie
BPO/SSC, Obsługa klienta
angielski, włoski

Podobne oferty pracy

Capgemini Polska
Poznań, Gdańsk, Katowice, Wrocław, Lublin, Warszawa, Kraków, Opole

Customer Service z językiem włoskim

Warszawa32560_MP_PL

Nasz Klient jest uznaną na arenie międzynarodowej firmą, liderem na ich rynku. Dla ich Centrum Usług Wspólnych poszukujemy zorientowanego na klienta Współpracownika Obsługi Klienta, który będzie zarządzał i utrzymywał doskonałe relacje z klientami.
Oferujemy
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • Interesująca, odpowiedzialna i wymagająca praca w międzynarodowej firmie o uznanej reputacji
  • Możliwość rozwoju zawodowego
Opis stanowiska
  • Obsługa zamówień klientów z dużą dokładnością, zapewniającą dostępność produktów i zarządzanie transportem zamówień
  • Współpraca z zespołami ds. planowania podaży i popytu w celu zarządzania kwestiami dostępności produktów
  • Zapoznanie się z produktami i procesami, aby ułatwić szybką reakcję na zapytania klientów
  • Prowadzenie dokładnej i zorganizowanej dokumentacji klienta
  • Zapewnienie pełnej zgodności z wymogami regulacyjnymi
Profil kandydata
  • Biegła znajomość języka angielskiego i włoskiego
  • Doświadczenie w order management
  • Możliwość pracy wielozadaniowej z dużą orientacją na szczegóły
  • Zdolność do utrzymywania odpowiednich i solidnych relacji biznesowych z klientami
  • Zdolność do pracy w dynamicznym środowisku zespołowym
  • Dobra komunikacja i umiejętności interpersonalne

Jeśli czujesz, ze ta oferta jest dla Ciebie, kliknij w przycisk aplikuj
i prześlij nam swoje CV lub profil LinkedIn.

DLACZEGO MICHAEL PAGE?

  • Kandydat w centrum uwagi
  • Doradztwo i pełne wsparcie
  • Najlepsze oferty pracy od sprawdzonych pracodawców
Poziom stanowiska
Specjalista
Języki
angielski włoski