Przeglądana oferta pracy jest nieaktualna
Michael Page
Data aktualizacji: 2019-03-18
Warszawa, mazowieckie
BPO/SSC, Project Management

Specjalista ds. Szkoleń i Rozwoju

Warszawa32520_MP_PL

Naszym klientem jest bardzo rozpoznawalna, międzynarodowa firma z branży retail, lider w swoich sektorze.
Oferujemy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i bogaty pakiet benefitów
  • Fantastyczna możliwość rozwoju w międzynarodowym środowisku
  • Duża niezależność z jednoczesnym wsparciem zespołu
Opis stanowiska
  • Rozpoznanie, analiza i rekomendacja działań szkoleniowych
  • Zbieranie potrzeb od pracowników i managerów
  • Samodzielne prowadzenie szkoleń wewnętrznych
  • Generowanie rozwiązań i inicjatyw szkoleniowych
  • Tworzenie planów szkoleniowych
  • Przygotowanie materiałów szkoleniowych i prezentacji
  • Monitorowanie efektywności szkoleń i ich terminowość
  • Zarządzanie budżetem
  • Tworzenie narzędzi rozwoju takich jak e-learning, testy wiedzy, narzędzia wspierające sprzedaż
  • Aktywny udział w projektach HR (m.in. badanie opinii pracowników, oceny okresowe, onboarding)
Profil kandydata
  • Co najmniej 3-letnie doświadczenie na stanowisku trenera
  • Doświadczenie w indywidualnej pracy trenerskiej, jak i w pracy z zespołami
  • Znajomość języka angielskiego na bardzo dobrym poziomie (B2)
  • Samodzielność i umiejętność zarządządzania projektami
  • Otwartości i kreatywne podejście do szkoleń
  • Czynnego prawa jazdy oraz dużej mobilności

Jeśli czujesz, ze ta oferta jest dla Ciebie, kliknij w przycisk aplikuj
i prześlij nam swoje CV lub profil LinkedIn.

DLACZEGO MICHAEL PAGE?

  • Kandydat w centrum uwagi
  • Doradztwo i pełne wsparcie
  • Najlepsze oferty pracy od sprawdzonych pracodawców