Bank Millennium S.A.
Data aktualizacji: 2019-03-08
Warszawa, mazowieckie
Bankowość, Analiza

Grupa Banku Millennium jest jedną z największych instytucji finansowych w Polsce. Mocną pozycję zawdzięczamy wieloletniemu doświadczeniu, zrozumieniu potrzeb Klientów oraz nieustannemu doskonaleniu oferowanych usług.
Dołącz do nas i rozwijaj się w jednej z największych i najbardziej innowacyjnych
instytucji finansowych w Polsce, ceniącej najwyższe standardy i doskonałą jakość.

Obecnie poszukujemy kandydatów do pracy w Departamencie Decyzji Kredytowych Przedsiębiorstw na stanowisko:

Specjalista – Analityk Kredytowy w Zespole Finansowania Strukturalnego
Miejsce pracy: Warszawa, mazowieckie
Nr. Ref.: KwF/DDK/ZFS

Główne obowiązki:

  • Strukturyzowanie transakcji przy współpracy ze stroną biznesową i przygotowywanie propozycji na komitet kredytowy Banku
  • Ocena sytuacji ekonomiczno-finansowej klientów korporacyjnych oraz projektów inwestycyjnych dla potrzeb określenia zdolności kredytowej
  • Analiza i ocena projekcji finansowych
  • Prezentowanie wniosków kredytowych podczas posiedzeń Komitetu Kredytowego Banku

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: bankowość, finanse, ekonomia, rachunkowość)
  • Wiedza na temat produktów skierowanych do klientów korporacyjnych oraz stosowanych form zabezpieczeń
  • Znajomość problematyki kredytów konsorcjalnych i transakcji Project Finance
  • Biegła znajomość języka angielskiego
  • Wysokie zdolności analityczne
  • Dobra znajomość programów MS Excel i MS Word
  • Sumienność, dokładność, samodzielność;

Oferujemy:

  • Umowę o pracę i atrakcyjny pakiet socjalny
  • Interesującą i odpowiedzialną pracę w międzynarodowej instytucji finansowej
  • Możliwości rozwoju zawodowego i ciągłego podnoszenia kwalifikacji
Aplikuj w ciągu 14 dni od daty emisji ogłoszenia.
W formularzu wpisz numer referencyjny.
Skontaktujemy się z wybranymi osobami.