Michael Page
Data aktualizacji: 2019-07-26
Wrocław, dolnośląskie
Księgowość, BPO/SSC, Analiza
angielski, francuski

Podobne oferty pracy

Capgemini Polska
Poznań, Gdańsk, Katowice, Wrocław, Lublin, Warszawa, Kraków, Opole

Księgowy/Analityk z j. francuskim (m/f)

Wrocław32652_MP_PL

Dla jednej z firm zlokalizowanych w centrum Wrocławia poszukuję osoby chcącej rozwijać się w księgowości lub zaczynającej swoją przygodę z finansami. Naszym Klientem jest centrum obsługujące spółki zlokalizowane w Europie, które dynamicznie rozwija się na lokalnym rynku od kilku lat oraz regularnie poszerza swoje struktury.
Oferujemy
  • Możliwość pracy w międzynarodowej firmie oraz codziennego wykorzystywanie umiejętności językowych
  • Przyjazna atmosfera pracy w środowisku wielokulturowym
  • Szeroki pakiet benefitów (platforma multikafeteria, szkolenia, mutlisport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie zdrowotne, imprezy integracyjne)
Opis stanowiska
  • Udział w analizie księgowej i finansowej
  • Praca w systemie SAP
  • Analiza i rozwiązywanie bieżących problemów
  • Okresowe tworzenie i implementacja strategii biznesowych wg wytycznych
  • Tworzenie raportów i analiz w celu wsparcia decyzji biznesowych
  • Ciągłe doskonalenie procesów w celu poprawy efektywności
Profil kandydata
  • Wykształcenie finansowe, bądź relewantne doświadczenie w zakresie finansów, księgowości
  • Chęć poszerzania wiedzy oraz pracy z klientem międzynarodowym, dbałość o szczegóły
  • Dobra znajomość języka francuskiego
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Doświadczenie w pracy z MS Office, ERP (mile widziane)
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Zaangażowanie i dokładność w wykonywaniu zadań

Jeśli czujesz, ze ta oferta jest dla Ciebie, kliknij w przycisk aplikuj
i prześlij nam swoje CV lub profil LinkedIn.

DLACZEGO MICHAEL PAGE?

  • Kandydat w centrum uwagi
  • Doradztwo i pełne wsparcie
  • Najlepsze oferty pracy od sprawdzonych pracodawców
Poziom stanowiska
Specjalista