Bank Millennium S.A.
Data aktualizacji: 2019-03-20
Warszawa, mazowieckie
Bankowość
angielski

W Banku Millennium cenimy różnorodność, bo każdy z nas jest inny i prezentuje swoje, oryginalne spojrzenie na świat. Dzięki temu tworzymy kompletny, zgrany zespół. Dołącz do nas i rozwijaj się w jednej z największych i najbardziej innowacyjnych instytucji finansowych w Polsce, ceniącej najwyższe standardy i doskonałą jakość.

Obecnie poszukujemy kandydatów do pracy w Departamencie Kadr w Warszawie na stanowisku:
Asystent/Asystentka ds. Zarządzania Treścią
Miejsce pracy: Warszawa, mazowieckie
Nr. Ref.: KwF/DOP/WOP

Zadania:

  • Zbieranie wskazanych informacji ze stron internetowych, redagowanie ich i zamieszczanie w bazie danych
  • Systematyczna aktualizacja informacji zamieszczanych w bazie danych
  • Gromadzenie, zamieszczanie i redagowanie aktualnych gazetek sprzedażowych
  • Dbanie o utrzymanie założonych standardów oraz funkcjonalności i poprawności treści

Wymagania:

  • Umiejętność sprawnego poruszania się oraz wyszukiwania informacji w Internecie
  • Praktyczna znajomość pakietu MS Office
  • Łatwość w nauce obsługi systemów komputerowych i baz danych
  • Wykształcenie średnie lub rozpoczęte studia
  • Sprawne władanie językiem polskim
  • Umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu
  • Solidność i systematyczność
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będą dodatkowym atutem
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego

U nas możesz liczyć na:

  • Bliską współpracę nad realizacją zadań w interdyscyplinarnym zespole
  • Okazję do zapoznania się z narzędziami i procesami wspierającymi zarządzanie danymi
  • Umowę o pracę, pakiet medyczny, dofinansowanie do karty MultiSport lub biletów do kina
  • Możliwości rozwoju zawodowego w Grupie Millennium
  • Atrakcyjną lokalizacją nieopodal stacji Metro Pole Mokotowskie
Aplikuj w ciągu 14 dni od daty emisji ogłoszenia.
W formularzu wpisz numer referencyjny.
Skontaktujemy się z wybranymi osobami.