Michael Page
Data aktualizacji: 2019-08-21
Financial Planning & Analysis
Nr ref. 32352_MP_PL
Warszawa, mazowieckie
Księgowość, BPO/SSC, Analiza

Warszawa32352_MP_PL

Moim Klientem jest Holding spółek produkcyjnych. Potencjalnym pracodawcą jest spółka, która kontroluje pozostałe podmioty w Grupie (Spółki/ Business Unity).
Oferujemy
  • Dofinansowanie do CIMA/ACCA
  • Pakiet benefitów socjalnych
  • Opieka medyczna oraz Multisport
Opis stanowiska
  • Raportowanie do Finance Managera
  • Odpowiedzialność za konsolidację sprawozdań finansowych
  • Udział w planowaniu i budżetowaniu
  • Analiza kosztów
  • Zamknięcie miesiąca
  • Współpraca z Dyrektorami Finansowymi Spółek z Grupy
Profil kandydata
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe
  • Doświadczenie w pracy w międzynarodowym środowisku
  • doświadczenie w SSC
  • Preferowane osoby z ACCA/CIMA
  • Wymagany bardzo dobry język angielski
  • Oczekiwana bardzo dobra znajomość IRFS
  • Wymagane doświadczenie zawodowe w spółkach o profilu produkcyjnym

Jeśli czujesz, ze ta oferta jest dla Ciebie, kliknij w przycisk aplikuj
i prześlij nam swoje CV lub profil LinkedIn.

DLACZEGO MICHAEL PAGE?

  • Kandydat w centrum uwagi
  • Doradztwo i pełne wsparcie
  • Najlepsze oferty pracy od sprawdzonych pracodawców
Poziom stanowiska
Specjalista
Specjalista