Temat tygodnia
Wywiad ze Scottem Newmanem, dyrektorem zarządzającym State Street Bank w Polsce.
Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
Przeglądana oferta pracy jest nieaktualna
Michael Page
Data aktualizacji: 2019-08-21
Polska
IT, BPO/SSC, Sprzedaż
Data aktualizacji: 2019-08-21

Oferta pracy jest nieaktualna

Pracodawca zakończył rekrutację na to ogłoszenie

IT International Sales Manager (m/f)


Polska32916_MP_PL

Aktualnie dla naszego Klienta, firmy z branży outsourcingu usług IT, poszukujemy osoby na stanowisko International Sales Manager. Jest to rola samodzielna z odpowiedzialnością za rozwój biznesu w Europie Zachodniej.
What's on Offer
- Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, - Realny wpływ na dalszy rozwój organizacji, - Atrakcyjne warunki zatrudnienia.
Job Description
- Planowanie i realizacja strategii sprzedażowej w obszarze usług sektora IT dla globalnych organizacji; - Aktywne pozyskiwanie biznesu na terenie Europy Zachodniej; - Strategiczna odpowiedzialność za realizację budżetu działu International Sales; - Systematyczna budowa portfolio globalnych partnerów biznesowych w oparciu o własny networking.
The Successful Applicant
- Wieloletnie doświadczenie w sprzedaży usług sektora IT na teren Europy Zachodniej poparte udokumentowanymi sukcesami (preferowane: outsourcing pracowniczy); - Bardzo dobre umiejętności negocjacyjne; - Ponadprzeciętne zdolności budowania długofalowych relacji sprzedażowych na szczeblu międzynarodowym; - Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie; - Mile widziane doświadczenie w budowaniu i zarządzaniu zespołem.

Jeśli czujesz, ze ta oferta jest dla Ciebie, kliknij w przycisk aplikuj
i prześlij nam swoje CV lub profil LinkedIn.


DLACZEGO MICHAEL PAGE?

  • Kandydat w centrum uwagi
  • Doradztwo i pełne wsparcie
  • Najlepsze oferty pracy od sprawdzonych pracodawców