Goldman Recruitment
Data aktualizacji: 2020-05-27
Java Developer
Nr ref. 190248/5119
Warszawa, mazowieckie
IT

Podobne oferty pracy

Capgemini Polska
Poznań, Gdańsk, Katowice, Wrocław, Lublin, Warszawa, Kraków, Opole

www.goldmanrecruitment.pl

Jeśli marzy Ci się rozwój w roli Full Stack Developera, cenisz sobie współpracę z innymi Developerami, Testerami i Analitykami, do tego pragniesz pracować dla najlepszych, z pewnością zainteresuje Cię rola Java Developera w strukturze światowego lidera w obszarze płatności.

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:
  • implementacja rozwiązań na podstawie przedstawionej dokumentacji,
  • wsparcie techniczne działających systemów,
  • raportowanie postępu prac do przełożonych,
  • prowadzenie dokumentacji technicznej.
Wymagania:
  • bardzo dobra znajomość języka Java,
  • znajomość zagadnień programowania obiektowego,
  • doświadczenie w samodzielnej pracy, w tym: implementacji, dokumentowaniu oraz testowaniu komponentów aplikacji,
  • doświadczenie w pracy z JEE, Spring, Hibernate,
  • doświadczenie w tworzeniu aplikacji typu SPA (mile widziane z wykorzystaniem frameworka AngularJS),
  • praktyczna znajomość narzędzi około programistycznych: Maven, Git, Gerrit, Jenkins, Jira,
  • znajomość relacyjnych baz danych w szczególności Oracle i języka PL/SQL,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym pracę z dokumentacją techniczną i komunikację mailową (+ sporadyczne calle z zespołami zagranicznymi),
  • odpowiedzialność i sumienność,
  • gotowość do tworzenia nowych rozwiązań w zgodzie z przyjętymi zasadami,
  • umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów,
  • łatwość uczenia się nowych technologii,
  • zdolność do efektywnej pracy w zespole,
  • wykształcenie wyższe informatyczne - mile widziane.
Oferta obejmuje:
  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę,
  • opiekę medyczną, ubezpieczenie oraz dofinansowanie zajęć sportowych,
  • dofinansowanie zajęć językowych,
  • możliwość pracy przy ciekawych projektach,
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia w międzynarodowej korporacji, u światowego lidera w swojej branży,
  • pracę w przyjaznym środowisku,
  • pracę w dogodnej lokalizacji w Warszawie – w pobliżu centrum.