Deloitte
Data aktualizacji: 2019-11-05
Warszawa, mazowieckie
Konsulting, Analiza
angielski

Podobne oferty pracy

Kogo szukamy

Praktykant w zespole Analytics & Information Management będzie zajmował się wspieraniem tworzenia i wdrażania rozwiązań z różnych obszarów zaawansowanej analityki, takich jak: Analityka kliencka (segmentacje, modele skłonności, modele antichurn, silniki rekomendacyjne), Process Mining, Text Mining oraz wielu innych.

Główne wymagania:

  • Znajomość przynajmniej jednej z technologii Python lub R (z uwzględnieniem podstawowych bibliotek/pakietów do przetwarzania i analizy danych);
  • Znajomość SQL;
  • Zainteresowanie pracą z dużymi wolumenami danych oraz ich wykorzystaniem do celów raportowych i analitycznych;
  • Podstawowa znajomość zagadnień statystycznych, Data Mining oraz Machine Learning;
  • Mile widziana znajomość pojęć i narzędzi ze środowiska Big Data (Spark, Hadoop, Kudu, Hive, itp.);
  • Mile widziana znajomość narzędzi do wizualizacji danych (Tableau, Qlik, Power BI, Celonis, itp.);
  • Mile widziana znajomość systemów Linux/Unix;
  • Bardzo dobra znajomość pakietu Microsoft Office, w szczególności MS Excel (mile widziane doświadczenie z VBA);
  • Język angielski na poziomie swobodnej komunikacji.
3+
Rok studiów
Dyplom licencjata
Fresh graduate
Polski
Polski
Angielski
Angielski

Inne wymagania

BIG DATA
BIG DATA
SQL
SQL
Python
Python
Data Integration
Integracja danych
R
R
Data analytics
Analityka danych
Data Migration
Migracja danych
Gotowość do pracy poza miejscem zamieszkania
Data Engineering
Inżynieria danych

Twoja przyszła rola

Do głównych zadań należeć będzie techniczne przygotowanie i integracja danych do celów analitycznych, aktywne wsparcie w procesie budowy i wdrożenia rozwiązania. Projekty realizowane będą przede wszystkim na rynku polskim.

Co oferujemy

Challenging tasks
Ambitne zadania
Dostęp do rozbudowanej sieci kontaktów biznesowych
Masaż w biurze
Prywatna opieka medyczna
Darmowa wypożyczalnia rowerów
Ludzie z którymi chce się pracować
Karta Multisport
Świeże owoce dostępne w każdej kuchni
Praca z największymi markami
Deloitte Adventure Team
International travel insurance
Międzynarodowe ubezpieczenie podróżne
Language courses
Kursy językowe
Local and international career opportunities
Lokalne i międzynarodowe możliwości rozwoju zawodowego
Praca z wykorzystaniem najnowszych technologii
Integration and fun events
Wydarzenia integracyjne i rozrywkowe

O Deloitte

Deloitte to różnorodność ludzi, doświadczeń, branż i usług, w których je realizujemy - w 150 krajach na świecie. To wyzwania intelektualne, dobry start zawodowy, możliwości ciągłego rozwoju i zebrania cennych życiowych doświadczeń. Musisz zrobić pierwszy krok - postawić kropkę na końcu wysyłanego CV, a potem podpisywanej umowy o pracę. Deloitte to po prostu dobry wybór. I kropka.

O zespole

Zespół Analytics doradza klientom, wykorzystując kluczowe zalety i możliwości business intelligence, zarządzania danymi, nowoczesnych technologii, analityki nowej generacji, technologii big data, przetwarzania w chmurze i systemów uczących się.