mBank S.A.
Data aktualizacji: 2019-04-19
Łódź, łódzkie
Bankowość, Obsługa klienta, Sprzedaż
REKRUTACJA ZDALNA

Od nas dostaniesz:

Kartę< br/>sportową Dostęp do wewnętrznego rynku pracy Elastyczny czas pracy
Prywatną opiekę medyczną Dostęp do kursów LinkedIn Learning Atrakcyjne lokalizacje miejsca pracy

Zobacz, jak się u nas pracuje!

Chcesz więcej?

mBank ostrzega:
Praca z nami grozi przyjemnością codziennych zadań!
Stanowisko ds. procesów kredytowych w Departamencie Operacji Sprzedażowych
miejsce pracy: Łódź, nr referencyjny: SKW/033/0419

Do Departamentu Operacji Sprzedażowych szukamy osoby, która sprawdzi się w obszarze procesów kredytowych. Szukamy osoby odpowiedzialnej i rzetelnej, która będzie zajmowała się obsługą kredytów detalicznych na rynku polskim.

Twoje zadania:

  • Weryfikacja dokumentacji do udzielenia kredytu hipotecznego
  • Archiwizacja dokumentacji
  • Wprowadzanie zmian w systemach bankowych zgodnie z wnioskiem klienta

Szukamy właśnie Ciebie, jeśli:

  • jesteś w trakcie studiów lub posiadasz wykształcenie wyższe (preferowane bankowość, finanse, ekonomia, zarządzanie),
  • chętnie współpracujesz w zespole,
  • potrafisz analitycznie myśleć i generować niestandardowe rozwiązania,
  • cechuje Cię dokładność; odpowiedzialność oraz doskonała organizacja pracy,
  • potrafisz pracować pod presją czasu oraz jesteś w stanie zidentyfikować ryzyko operacyjne,

mile widziane:

  • doświadczenie w pracy w Bankowości lub innych instytucjach finansowych.

Na stanowisku oferujemy Ci:

  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę (poszukujemy kilku osób, jest opcja zatrudnienia na umowę o pracę lub umowę na zastępstwo)
  • lokalizacja pracy Traktorowa 143

Poziom stanowiska
Specjalista