mBank S.A.
Data aktualizacji: 2019-05-16
Warszawa, mazowieckie
Bankowość

Od nas dostaniesz:

Kartę< br/>sportową Dostęp do wewnętrznego rynku pracy Elastyczny czas pracy
Prywatną opiekę medyczną Dostęp do kursów LinkedIn Learning Atrakcyjne lokalizacje miejsca pracy

Zobacz, jak się u nas pracuje!

Chcesz więcej?

mBank ostrzega:
Praca z nami grozi przyjemnością codziennych zadań!
Starszy specjalista/ Ekspert ds. zarządzania systemami front-office, pion ryzyka mBanku
miejsce pracy: Warszawa, nr referencyjny: SPE/057/0419

Twój zakres obowiązków będzie wyglądał następująco:

  • zarządzanie procesem nadawania uprawnień użytkownikom systemów front-office (Kondor / Murex / Platforma walutowa / ATS)
  • dokonywanie parametryzacji systemów front-office oraz kontrola poprawność danych w systemach
  • zasilanie systemów front-office parametrami rynkowymi oraz przeprowadzanie i rozwijanie procesów kontrolnych w tym zakresie
  • przeprowadzanie testów funkcjonalnych systemów front-office
  • budowanie i rozwój narzędzia wykorzystywanego do parametryzacji systemów oraz przeprowadzanie procesów kontrolnych
  • wdrażanie i rozwijanie procesów kontrolnych w zakresie parametryzacji systemów front-office
  • projektowanie zmian w systemach na potrzeby zespołów z obszaru rynków finansowych
  • przeprowadzanie regulacyjnych procesów kontrolnych
  • uczestnictwo w projektach biznesowych i regulacyjnych
  • wsparcie front-office w zakresie obsługi transakcji rynków finansowych w systemach

Masz to COŚ?

  • wykształcenie wyższe zdobyte w obszarze: bankowość, ekonomia, matematyka
  • doświadczenie pracy zdobyte w instytucji finansowej (preferowane obszary to ryzyko, IT, finanse, rynki finansowe)
  • doświadczenie w zakresie automatyzacji procesów w instytucji finansowej (w szczególności w obszarze middle-office) będzie dodatkowym atutem
  • znajomości zagadnień związanych z rynkami finansowymi i funkcjonowaniem rynków finansowych
  • umiejętność programowania (VBA, SAS, SQL, C++, R, Python)
  • znajomość języka angielskiego
  • wysokie umiejętności analityczne
  • lubisz pracę zespołową, w dynamicznym środowisku
  • nie boisz się wyzwań, masz głowę pełną pomysłów, znajdziesz wyjście z każdej sytuacji

Poziom stanowiska
Specjalista